Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogyan szűnhetne meg a világon...

Hogyan szűnhetne meg a világon a rasszizmus?

Figyelt kérdés
2010. jún. 24. 23:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
42%
Sehogy.Mindig lesznek hülyék akik saját nyomoruk okát másra kenik.
2010. jún. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
73%
Ha egy bizonyos rétege a társadalomnak nem vetné meg a kétkezi munkát (máshoz nem ért), nem a 10. gyerek után járó családi pótlékból és egyéb segélyből élne, nem lopna, csalna ahol tud! Ez lenne a legelső lépés...
2010. jún. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
46%
Úgy hogyha kiirtanánk a négereket.
2010. jún. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Erről beszéltem ...
2010. jún. 24. 23:33
 5/26 anonim ***** válasza:
52%
Hát szerintem a rasszizmus nem szűnik meg,az igazság SOHA NEM SZŰNIK MEG.
2010. jún. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
30%
Jönnek a tipikus hülyékre jellemző válaszok.Utáljuk most kicsit a fehéreket is mert igaz,hogy nem csinálnak 10 gyereket viszont ők rabolnak inkább bankot meg a fehérgalléros bűnözés is inkább róluk szól.
2010. jún. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
37%
Ha kihalna az emberiség.
2010. jún. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
73%

Talán akkor, ha mindenki a maga helyén maradna. Nem jönne a sok muszlim Európába, és nem állna neki bűnözni.

Ha a cigányt megbüntetnék, ha bűnt követ el, és nem osztanának neki ingyen segélyt.

Ha Dél-Afrikában megállítanák a búrokat gyilkoló négereket.


A cigányok körében dicsőséges dolog magyart verni, ez nem rasszizmus? Csak az a rasszista, aki fel mer szólalni a cigánybűnözés ellen.


Az nem rasszizmus, amikor Dél-Afrikában a négerek üldözik a fehéreket?


Dehogyis nem! Csak ezzel nem foglalkozik a média.

Szerintem neked volna még mit tájékozódni.

2010. jún. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
79%

Sosem fog megszűnni, a rasszizmus természetes része az emberi viselkedésnek.


Én is rasszista vagyok, de ezen nincs mit szégyenkezni, mert szerintem logikus dolog.


Nem szeretem az arabokat és a cigányokat, mert kultúraromboló hatásuk van az európai fehér kultúrára, és nem szeretem a zsidókat, mert mindent manipulálni akarnak és nem törődnek embertársaikkal. És nem érdekel, hogy 0.00001%-uk nem ilyen, a többségük sajnos ilyen.

2010. jún. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
43%
Az a baj a rasszizmussal, hogy sose áll le. Pl, eltávolítanánk a cigókat, akkor ők keresnék a következő kisebbséget, mondjuk a zsidókat, őket is "eltávolítva" pedig jönnének a kommunisták, a melegek, és még ki tudja mik. Szóval nincs olyan rasszizmus, ami egyetlen egy népcsoport ellen irányulna, mindig lesz egy következő réteg, akit gyűlölni fognak valamilyen indokkal.
2010. jún. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!