Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért érdektelenek, motiválatl...

Miért érdektelenek, motiválatlanok a saját életekül, sorsukkal, jövőjükkel az emberek?

Figyelt kérdés
Nézik a tévét, internetet látják mi történik napról-napra a történéseket és csak állnak, de nem tesznek semmit...
2018. okt. 30. 16:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
45%

mi az, hogy nem tesznek semmit? mit tegyenek?


a legtöbb ember, akik ezt látják, nagyon is el vannak tévedve ezzel kapcsolatban.

mindenki saját maga felel az életéért, a karrierjéért és a jövőjéért...és hidd el, akik nem minden nap azon sopánkodnak, hogy de szar ez az ország mert korrupt meg minden, hanem megy előre, az halad is...a többiek meg persze semerre nem haladnak, és inkább mutogatnak a politikusokra, hogy őmiattuk tartanak ott, ahol tartanak...

2018. okt. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%
Elindulnál versenyezni mercikkel ferrarikkal egy kispolszkival? Kb ez a kapitalizmus. Lehet persze fejlődni de csak sok sok sok sok év alatt HA mákod van kb ezt nem képesek felfogni akik beleszületnek a jóba.
2018. okt. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
62%
Hogyne tennének? Teszik a dolgukat: Tanulnak, dolgoznak, néha más munkahelyet keresnek, gyarapodnak, tájékozódnak, szavaznak... Mégis mit vársz tőlük?
2018. okt. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
54%
Na mesélj te mit teszel, mutass már példát. :D Ja igen, gyakorira kiírsz egy kérdést. :)
2018. okt. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
33%

Mert egyszerűen majdnem minden el van döntve kis túlzással mielőtt megszületsz.

Persze lehet szép dolgokat írni ilyen "önsegítő" dumákat, hogy "mindenki a maga szerencséje kovácsa" csak, aki belegondol az rájön, hogy baromira nem így van.

2018. okt. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
45%

#5

Pontosan ez a buta szöveg az amivel magukat nyugtatgatják akik nem képesek amúgy tenni semmit a saját életükért.

Csakis rajtad múlik minden, mert ebben az országban mindenkinek van lehetősége, csak kevesen hajlandóak tenni is azért, hogy élhessenek vele.

Csakis te tanulhatsz az iskolában, amelyik mindegy hogy rosszabb vagy jobb, mert egyedül is képes mindenki tanulni ha akar. Csakis te szerezhetsz jó jegyeket és írhatsz jó felvételit hogy ott tanulhass tovább ahol szeretnél. Ebben az országban mindenki tanulhat mindenféle középiskolában. Két szakmát szerezhetsz meg ingyen, tehát ha elsőre mellé lőttél, akkor beülsz az iskolapadba és tanulsz egy másikat.

Nem másnak kell a te életedet jobbá tennie.

2018. okt. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
24%

Figyelj Takács, normál esetben nyitott vagyok mindenre, ma is segítettem neked, mikor kérdezted azt a adókedvezményes dolgot, aztán arról is kiderült, hogy tudod te azt, csak szeretsz másokat szívatni.


De az ilyenekbe ne akarj beleszólni. Főleg ne így, most komolyan mesélhetnék neked a velünk született IQ-ról a szociokulturális háttérről stb. stb.

de nem fogok, rájöttem már, hogy teljesen felesleges, az emberek hinni akarnak ilyen kegyes hazugságokban, hát hagy higgyenek, attól a tény az tény marad.


De mondjuk azzal megint meg tudsz lepni, hogy szerinted annyi a sikeres élet titka, hogy szerezzél szakmát, és keressél sokat, bocs de elég sekélyes életed lehet.

2018. okt. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
54%

#7

Mivel semmi ilyet nem írtam és ismét a saját agyszüleményedet próbálod belemagyarázni az én írásomba, megint magadat tetted nevetségessé.

Ha írsz egy butaságot és én rákérdezek, akkor azzal nem állítom, hogy nem tudom mi van. Csupán te írtál butaságot és én erre rákérdeztem. Mint kiderült, te írtál butaságot. Nem kellene fokozni.

2018. okt. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Tisztázzunk valamit Takács


Látom nem vagy képben

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__kulfoldi-politika__..


erre a kérdésre céloztam


eleve te jóval előttem szóltál hozzá, te kérdeztél én válaszoltam ha te a 7-es választ írtad, én meg a 9-eset nem nagyon kérdezhettél rá arra, amit én írtam, mert a kérdezőre kérdeztél rá, ahogy erre céloztam is


Szóval ha butaságot írsz legalább nem kéne fokozni.


Másik, ezt olvasd már el újra


"Csakis rajtad múlik minden, mert ebben az országban mindenkinek van lehetősége, csak kevesen hajlandóak tenni is azért, hogy élhessenek vele.


Csakis te tanulhatsz az iskolában, amelyik mindegy hogy rosszabb vagy jobb, mert egyedül is képes mindenki tanulni ha akar. Csakis te szerezhetsz jó jegyeket és írhatsz jó felvételit hogy ott tanulhass tovább ahol szeretnél. Ebben az országban mindenki tanulhat mindenféle középiskolában. Két szakmát szerezhetsz meg ingyen, tehát ha elsőre mellé lőttél, akkor beülsz az iskolapadba és tanulsz egy másikat."


ez úgy miről szól? Az iskolai végzettségről, ami csak pénzkeresetre jó. Erre írtam, hogy sekélyes életed lehet, ha számodra ez az az élet alfája meg omegája.


Még véletlen sem jut eszedbe, hogy ez mennyire mellékes valaki életében pl. valaki fél lábbal születik, szerezhet az akármilyen szakmát nem lesz teljes értékű ember, ezt hazudjuk nekik, hogy lehetnek de a valóság nem ez. Ha te arról írsz, hogy ez mármint a képzettség mennyire fontos, akkor ezt hogy értsem, ha nem úgy, hogy szerinted ez a fontos?

Csak kísérlet szintjén menj ki a konyhába végig becsukott szemmel és meglátod, hogy mennyit ér egy olyan triviális dolog mint a látás és milyen keveset az, hogy most valaki targoncás vagy hidrosztatikai mérnök, elárulom mindkét szakma képviselője ugyanúgy fog esni-kelni.

Felfogtad, hogy milyen icuri-picuri szelet az életben az a rohadt végzettség?

2018. okt. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

#9

Ismétlem: NEM írtam olyasmit amit megpróbálsz újra belemagyarázni a szövegemben. Csak azt és pontosan azt írtam, ami le lett írva.

Hogy te ebből miféle sztorit kerekítesz, az a te gondolataidat mutatja, nem az enyémeket.

vagy szorítkozz arra, amit írtam vagy hagyj békén végre!

2018. okt. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!