Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nektek is hiányzik az aluljáró...

Nektek is hiányzik az aluljárókból a sok csövi?

Figyelt kérdés

Pedig már úgy megszoktam a húgyszagot vagy azt, hogy ha szálltam le az 1-ről már tudtam előre, hogy az Árpádnál ordibálás lesz meg cirkusz.

Tegnap óta viszont semmi:)


2018. okt. 16. 08:06
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
37%
Külkerületben lakom és 2 napja elszaporodtak sajnos,még az életben nem láttam itt ennyit,kettesével üldögélnek a padokon,lézengenek nem találják a helyüket..ez így nem megoldás..
2018. okt. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

A lakcímkártya problémát már többen írták, hogy amíg azzal nem rendelkeznek, nem vállalhatnak munkát. Itt jegyezném meg, hogy én is azt hittem, akiknek nincs hol laknia, lakcímkártyája se lehet, míg egy szép napon nem lett egy hajléktalan munkavállalónk. A lakcímkártyáján csak irányítószám és településnév szerepelt.

Akkor néztem utána, hogy létezik ilyen, településszintű lakcímkártyának hívják. Bár gondolom sok munkáltatónál ez is kizáró ok (pedig nem kéne, hogy az legyen), hogy valakinek ilyen cím díszeleg a papírján.

2018. okt. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
66%

Hogy a lakcímkártya ne legyen akadály, a hajléktalanszállókra be lehet jelentkezni állandóra.

Csak mondom!

Egyébként akik ilyen "empatikusak" azoknak módjukban áll gyakorlatban egyet-egyet felkarolni, nem csak a fotelból sajnálkozni.

Lehet munkát, lakhatást keresni nekik, albérletet fizetni, ahogy én már 2 ízben megtettem és ahogy Hakapeszi édesapja is.

Az elsőnél még az ember azt hiszi véletlenül nyúlt mellé, de amikor a második is átveri, kifosztja, akkor a normális ember elgondolkozik.

Nem kell nekem hinni, itt a lehetőség, vigyetek haza egyet!

2018. okt. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
51%
"Csövi" még te is lehetsz barátom..
2018. okt. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
6%

Ami nekik van, neked sosem lesz. Te rabszolga vagy, egy életen át kell dolgoznod, mégsem leszel sosem milliárdos. Minden pénzbe kerül még a levegő is. Nekik nincsenek kötelezettségeik, amit kapnak azt ingyen kapják, kb mint a migránsok. Nem köti őket a munka, nincs főnök, nincs lakás amit újítani kell, nem kell családot, autót fenntartani, adót fizetni....A nyomorúságos életet pedig feledteti az ital és a drog.

Ezt önként nem foglyák feladni!

2018. okt. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok rabszolga. Szeretem a munkámat és jól megélek belőle.
2018. okt. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
0%
Szóval nem kényszerből dolgozol? Ingyen is csinálnád egy életen át. Feláldozol napi 8 órát életedből ingyen, ahelyett, hogy gyermekeiddel, családoddal légy? Nem függsz munkaadóidtól? Megveszed a 60 millás autót, utána már a kressz sem korlátoz?
2018. okt. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Ajj, már megint ez a "úgyis lehet élni, hogy a füled botját se kell mozdítani, és jönnek a millák" felfogás. Ha tudtok ilyen helyet a Földön, akkor szóljatok, már pakolok is.
2018. okt. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Pont ilyen a csövezés.
2018. okt. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!