Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Csak a magyar cigisdobozokból...

Csak a magyar cigisdobozokból hiányzik egy szál?

Figyelt kérdés
2014. dec. 27. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
nem, a legtobb nemetbol pl. 3 szal 'hianyzik'.
2014. dec. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Az ukrán vagy román dobozokból mind a 20 szál hiánozni szokott.
2014. dec. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
2-es :DDD
2014. dec. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
igazából az volt a poén, amikor ezt bevezették, és a gyártók úgy harangozták be, hogy hatalmas meglepetés, gyönyörű, új csomagolás, és a lényegről egy szó se esett, max. megtaláltad a dobozon apró betűvel, vagy esetleg megszámoltad...
2014. dec. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De most komolyan kérdezem, mert láttam már ukrán meg kínai meg ruszki gyártmányú cigit, és mindegyikben 20 volt (mielőtt kivették belőle), tehát őszintén kíváncsi vagyok, hogy csak a magyarokat nézik-e hülyének, vagy kiket még.
2014. dec. 27. 21:38
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Adozasi okai vannak: ha kevesebb a szal, kevesebb az ado, mert az tisztan a dohanytartalomra van kivetve.


Egyebkent a hulyenek nezes csak akkor vonatkozik rad, ha nem tudsz olvasni, hogy 17 vagy 19 vagy epp 20 szal van-e benne.

2014. dec. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
Egy rejtett áremelés volt pár éve, hogy 1 doboz cigi ára nem változott. Csak éppen 20 szál helyett 19 volt benne. Ugyanezt a trükköt sok más helyen is megjátszák. Például a 9 decis "literes" tejnél, a joghurtban, tejfölben is egyre kevesebb van. Sőt már van 1,75l-es C***-C*** is.
2014. dec. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7: Tényleg? Én eddig csak azt vettem észre, hogy nagyon elszaporodtak a másfél literes Pepsi termékek... 2 literes áron természetesen.
2014. dec. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!