Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » EU még a menekülés esélyét is...

EU még a menekülés esélyét is elzárná innen?

Figyelt kérdés
Ha kiteszik az országot az EU-ból akkor pl. tanulmányaim befejezése után én sem tudnék elköltözni innét, pedig el akarok. Akkor majd mimt politikai menekült tehetem csak meg ha át tudok jutni a szögesdróton. Én európai vagyok, felvilágosult új baloldali aki elutasítja a geoteszket és nem dadaista, ha én nem tudnék kijutni azzal az liberalizmus vesztene kicsit , mert én multikultúrális vagyok sokszínűségben látom a jövőt és a fejlődést, nem akarok egy fasiszta diktatúrában lenni, ami mellesleg most alakul. Ha kiteszik az országot nekem és hasonlóan felvilágosult társaim maradhatunk itt.
2018. szept. 12. 06:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
35%

Nem fogják kitenni az országot az EU-ból, mert az EU-nak nagyobb szüksége van ránk, mint fordítva. Sőt, még ha mi akarnánk kilépni, azt sem engednék, nézd csak meg a britek példáját!

Egyébként én sem akarok diktatúrában élni, éppen ezért szeretném, ha kilépnénk.

2018. szept. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
73%
Én egy kiskutyát szeretnék.
2018. szept. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
88%

"Ha kiteszik az országot az EU-ból akkor pl. tanulmányaim befejezése után én sem tudnék elköltözni innét, pedig el akarok. "


Én fiatalként és ellenzékiként azt mondom, hogy aki ilyet leír annál van egy kis katt.

2018. szept. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
53%

1. Nem fogják kirakni.

Ahhoz túlságosan sok ember megy ki olcsón dolgozni, illetve túl sok cég jön be olcsón dolgoztatni. Mivel a magyarok mindent megcsinálnak fillérekért, ezért nem fogják kidobni.


2. Ha jobb élet reményében el akarsz menni Magyarországról, akkor tedd meg! Amíg még Viki bácsi engedi...

Én leléptem már évekkel ezelőtt, hála egy ismerősnek. Sokkal jobb életem van, mint ami otthon lehetne. Pedig Keletre jöttem, nem Nyugatra.


K. N.

2018. szept. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szerintem még Orbán sem olyan hülye, hogy kirakasson minket az EU-ból, hisz akkor nem lenne miből lopnia.

De az tuti, hogy figyelni kell és a megfelelő időben sátrat bontani, azt majd megrohad itt ami van.


Ahogy mondani szokás: az utolsó aki elhagyja az országot, kapcsolja le a villanyt.

2018. szept. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Senki nem rakja ki Magyarországot az EU-ból. Egyrészt ezt csak a magyar emberek tehetnék meg (pl brexit), de ők a pénzre fognak szavazni. Viktor sem hülye, nem mondana le az eurómilliárdokról és a gazdasági kapcsolatokról (német multik pl). A fidesznek érdeke, hogy az EU-ban maradjon, így a demokrácia látszata mindig meg fog maradni, jogilag iszonyú nehéz belekötni bármibe. A 7-es cikkellyel sem fog történni semmi. Ha más nem, akkor a legvégén a lengyelek megvétózzák, és kapunk egy ejnye-bejnyét...
2018. szept. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!