Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » EU még a menekülés esélyét is...

EU még a menekülés esélyét is elzárná innen?

Figyelt kérdés
Ha kiteszik az országot az EU-ból akkor pl. tanulmányaim befejezése után én sem tudnék elköltözni innét, pedig el akarok. Akkor majd mimt politikai menekült tehetem csak meg ha át tudok jutni a szögesdróton. Én európai vagyok, felvilágosult új baloldali aki elutasítja a geoteszket és nem dadaista, ha én nem tudnék kijutni azzal az liberalizmus vesztene kicsit , mert én multikultúrális vagyok sokszínűségben látom a jövőt és a fejlődést, nem akarok egy fasiszta diktatúrában lenni, ami mellesleg most alakul. Ha kiteszik az országot nekem és hasonlóan felvilágosult társaim maradhatunk itt.
2018. szept. 12. 06:39
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Bocsi ,telefonról írok. Geoteszk az groteszk (bár evidens) mimt a mint (egyértelmű).
2018. szept. 12. 06:41
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
Nem teszik ki. Ne idegeskedj, mert bogyós lesz a székleted.
2018. szept. 12. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
42%

"elköltözni innét"


Nem ártott volna nyeltanra járni...

2018. szept. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%
Még suli előtt trollkodunk egy kicsit?
2018. szept. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
60%
"Én európai vagyok, felvilágosult új baloldali aki elutasítja a geoteszket és nem dadaista, ha én nem tudnék kijutni azzal az liberalizmus vesztene kicsit , mert én multikultúrális vagyok sokszínűségben látom a jövőt és a fejlődést, nem akarok egy fasiszta diktatúrában lenni" Kamu vagy, hülye gyerek
2018. szept. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%

"ha én nem tudnék kijutni azzal az liberalizmus vesztene kicsit"

Hát ezt nem vennénk a szívünkre, majd úgy seggbe rúgunk, hogy elszállsz innen, mint a szputnyik - színesíteni a multikultit.

2018. szept. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
71%

Költözz el most! Csak van a szép, fejlett Nyugaton olyan iskola, ahol be tudod fejezni a tanulmànyaid.

Te is nyersz, és mi is.

2018. szept. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%
Azt vágod amúgy, hogy az EU-ba elég könnyű bejutni?
2018. szept. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
43%

nem fogják kirakni nekik is nagggyon megéri hogy tagok vagyunk most nem sorolom miért

am

🤣 ezt a kamut

ennyire nem nyalhatod be a 444 agyrohasztó írásait



nyugaton egyrészt nincs kóbászbó a kerítés

ott ugyanúgy szrt sem ér ha sima munkás vagy itthon ér sokat az a pénz

2 nem attól gazdafok mer hú de toleránsak

ami csak marketingfogás nehogy elhidd egy percig is érdekli őket mi lesz az emberekkel


Ha te meglátod hogy a szomszéd audival jár és felújította a házat meg még nyaralt is akkor elkezded figyelni hogy hmm szereti a macskákar meg bio kaját eszik tehát ha megszeretem a macskákat meg bio kaját veszek nekem is lesz audim meg felújíthatom a házat mehet nyaralni

2018. szept. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerinted az új vasfüggöny és a kemény diktatúra csak úgy pár nap alatt végbemegy?? Lesznek ennek előjelei és ezeket csak úgy lehet megcsinálni ha Magyarország kilép az EU-ból, de az is minimum 1 évig eltart. Az új vasfüggönyön amúgy sztem már élő ember nem jut át, elég sokat változott a technológia az elmúlt 29 évben.
2018. szept. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!