Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Ágoston...

Mi a véleményetek Ágoston Lászlóròl?

Figyelt kérdés

#Ágoston #lászlò
2018. aug. 28. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

Tipikus liberális.

Annak idején láttam Facebookon okoskodni.

Természetesen, aki nem azt fújta, amit ő elvárt, már törölte is.

2018. aug. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Előzőhöz csatlakozva.

Tényleg mindenkit töröl. Nem azt aki trágárkodik (bár nyilván ezt hazudja kifele) hanem aki nem ért vele egyet, vagy szembesíti vele, mennyire sötét.

De azt cáfolnám hogy liberális. Klasszikus liberálisok már alig vannak. Van is egy olyan póló, hogy Make Liberals Liberal Again. Ő csak egy kultúrmarxista szerencsétlen.

2018. aug. 28. 22:32
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Egy kretén.
2018. aug. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Na jah, csak azt nem értem, hogy akkor minek okoskodik.
2018. aug. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%

A választások napján nagyon vicces volt.

Kiìrta, hogy abbahagyja az ìrást. Igazi krokodil könnyeket éjtettem volna, ha nem lehetne pontosan tudni, hogy annyira szereplés mániás mint az instagramon csücsörögve pòzolò tinilányok. Bingo. Persze hogy azonnal újrakezdte a teátrális hiszti csak pár napig tartott, hogy addig is mindenki rá figyeljen.

Aztán persze bejelentette szìnpadiasan hogy elköltözik Londonba. Már akkor tenni mertem volna egy nagyobb összeget arra, hogy hamarosan megérkeznek a "milyen csodás sokszínű multikulturális, fejlett, progresszív, toleráns blablabla London c." nyálposztok. Már elkezdte. Attól ilyen kiszámìthatò, hogy betegesen közhelyes, az eredetiség szikrája is hiányzik belőle. Már alig várom, hogy bejelentkezzen a Prideròl lehetőleg egy fekete-muszlim-transznemű társaságában I love Justin Trudeau zokniban.

2018. aug. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!