Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy értékelitek Ágoston...

Jeffrey Spender kérdése:

Hogy értékelitek Ágoston László politikai szerepvállalását?

Figyelt kérdés
2017. jún. 1. 18:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
47%

Nem bánom, ha egy ismert ember, akinek ráadásul még esze is van elkezd közügyekről beszélni és foglalkozni velük. Ezzel szerintem elősegíti azt, hogy a ne legyen minden tabutéma ami közügy, vagy amiről a kormány dönt. Nagyon fontos lenne kialakítani egyfajta felelősség tudatot, kritikus szemlétet a közéleti dolgokkal szemben. Ez adna egy fajta kontrollt a politikusok felett és minőségi utánpótlást.


Ágoston László szerintem egy kimondottan okos, művelt ember. Néha kicsit túltolja a jópofizást, meg az érzelmes önfényezést, de ez csak az én ízlésem. Másnak láthatóan bejön, mert sokan követik facebookon.


Több ilyen ember kellene, akit azért követnek, mert elismerik az elvei alapján, nem azért mert erzsébetulaványt küld, vagy 13. havi nyugdíjt ígér.

2017. jún. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Értelmes???? Na, ha valami nem igaz rà, akkor ez... Egy ritka felszìnes, semmihez sem értő, és mégis mindenhez értő kamu. Ràjött, hogy van egy ilyen "piaci rés", nincs nagyüzemi jòpofizò Magyarországon, ezért felvette ezt a szerepet. Negédes, fals, olcsó, tudatlan.
2017. jún. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én személyesen ismerem és egy nagyon nárcisztikus embernek tartom, aki valóban rájött arra, amit az utolsó mond. Piaci résnek nem nevezném, mert pénze ebből nincs, de nagyon örül neki, hogy sok ember értelmesnek tartja. Sok az önfényezés szerintem is. Ettől függetlenül intelligens embernek tartom, aki sokszor jól fogalmaz, bátran hoz szóba dolgokat, és jó meglátásai vannak, ugyanakkor mindig a leghangosabb társadalmi ügyek mellé áll (pl. a siketeket leszarná szerintem), és egyszerűen az a fajta, aki előítéletek ellen harcol, de nem áll veled szóba, ha nincs diplomád. Személyes tapasztalatból tudom. (nem rólam van szó, nekem van diplomám, nem a sértettség beszél belőlem vagy ilyesmi.)
2017. nov. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
62%
Ettől függetlenül én is szoktam olvasni, mert igenis mond jókat, de szerintem kezd dancsópéteresedni, és 2 soros kiírásokra vár ugyanannyi lájkot. Régen blogbejegyzéseket írt számtalan forrásmegjelöléssel és háttérmunkával, ma meg odahány egy viccesnek szánt párbeszédet. Ez van, ha az ember "ismert" lesz.
2017. nov. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
63%
Még egy utolsó komment: a semmihez sem értő kifejezést azért én nem kockáztatnám meg. Ágoston László mégis csak egy operaénekes, és egy önálló társulat vezetője, valóban operaénekes.
2017. nov. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Operaénekesként vallástudóssá és Közel-Kelet / Afrika szakértővé előlépni furcsa dolog és végül nagyon nem konzekvens, minthogy egyszerre lenni feministának / LMBTQsnak, miközben az előbbi két csoportot lazán megkövezik az imádott menekültjei, jobb ha a suszter a kaptafánál marad.
2017. nov. 25. 01:25
 7/16 anonim ***** válasza:

Ennek a témának kevés szakértője van, ha csak a szociológusok beszélhetnének emberi dolgokról hol lennénk már? Véleménye lehet, ahogy persze neked is. Nem értek egyet mindennel, amit ír, de alapvetően intelligensnek tartom. A menekülteket én nem támogatom pl. LMBTQ-s egyébként egy barátja miatt lett, aki érintett, a bevándorlás meg általánosabb a számára, szerintem a 2 dolgot nem kezeli egy szinten. Mindegy amúgy, nem tudom a kérdés arra irányult-e, hogy egyetértek-e vele, vagy hogy mi a véleményem arról, hogy egy művész szerepelget. Utóbbiról azt gondolom, fontos, hogy a művészek társadalmi kérdésekben véleményt nyilvánítsanak, de politikai oldalaktól mentesen. Ugyanakkor provokálni nem kell, szerintem néha elveti a sulykot, néha egyes dolgok (pl. a 2 soros viccei) szimpla provokációk.

Mondjuk én a személyes viselkedését tartom nagyképűnek, és tényleg az a fajta, aki kioktat arról is, amit jobban tudsz nála. Ugyanakkor amit te említesz, pont nem ide tartozik, ha ugyanis nem vagy politológus vagy szociológus, pont annyira (nem) értesz a bevándorlókhoz, mint ő.

2017. nov. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
És ne sértegessük a vallástudósokat is. A vallástudósok nem csak véleményeket formálgatnak vallásokról, ő meg csak igen. Bárki bármiről mondhat véleményt, most én nem beszélhetek az angol nyelvtanról, ha nem vagyok tolmács?
2017. nov. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Lehet rosszul fogalmaztam, nekem is a jól megmondó, lenéző, kioktató stílusa esik rosszul, nem a véleménye, normális esetben lehetne vitázni, de a stílusa gátja ennek.
2017. nov. 25. 16:42
 10/16 anonim ***** válasza:
Ja, értem. Valóban nem ezt értettem abból,amit írtál, de akkor hasonlókat gondolunk.
2017. nov. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!