Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit szóltok Orbán lányának...

Mit szóltok Orbán lányának horvátországi performanszához?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a baloldaliak meg a liberálisok ország-, nemzet- és mindenrombolásához, Soroshoz, migráncshoz, Gyúrcsányihoz és az elmútnyócévhez képest ez semmi, de azért jó, ha ezt is látjuk avagy hogyan nemesbíti hazánk hírnevét a messzi távolban Ráhel, A Saját Lábon Álló.


[link]



2018. aug. 21. 15:16
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
48%

"Akkor meddig cipeld a szart?"


a púpozott szemetes mellé, vagy rá is lehet tenni, legalábbis szerintem. Nem védeni akarom, de azért jó lenne azt is megnézni hány cigaretta csikket dobálnak el a mélyen tisztelt autós kritizálók. Mert én több ilyet látok naponta az ablakon kipöckölni, mint eldobálni egy xaros pelenkát...

2018. aug. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
0%

21.


Hát kb. majdnem azt tette. Én sem védem, én az utakon élek 17 éve, Augsburg mellett vagyok most is. Sosem szemetelek. Itt van két tekercs szemeteszsák, abban gyűjtöm a szemetet és kidobom ha lehet. Nem mindig lehet. Van amikor tényleg csak mellé lehet letenni.


Nézd meg a képen a sok csikket, meg milyen sárga a fű vagy egy méteres csikban. Tudod miért...

2018. aug. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%
Likolnám Fészbukon
2018. aug. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Kaptam egy privát üzenetet: "Azért én jelentettelek, mert igen rosszindulatú provokátor vagy".

Komolyan érdekelne, kedves egyszerű barátom, mit reméltél ettől az üzenettől? Hogy megijedek és legközelebb már csak NER-kompatibilis kérdéseket írok ki? Vagy hogy elszégyellem magam, amiért ilyen bravúrosan lerántottad rólam a leplet? Azt sem értem, miért akartad ennyire, hogy megtudjam: te voltál? Gondolod, ha kiírtam a kérdést, értékelni tudom, milyen szilárdan állsz ki a Kedves Vezető és családja mellett?

Tökmindegy, kinek a lányáról beszélünk, a miniszterelnökéről vagy Kovács Mihály kiskunhörcsögi esztergályoséról: senki sem dobálhatja el a koszos pelenkát az út szélén, ezer és egy megoldás létezik arra, hogyan lehet egy ilyen csomagot kulturáltan eljuttatni a szemetesbe. Ráadásul külföldön, ahol, mint mondani szokták, hazánk nagykövetei vagyunk és az ottaniak vele, az ő cselekedeteivel azonosítják a magyarokat. Valaki most észrevette, hogy bunkó módon, egy idegen országban szemetelt, hát így járt, viselje a következményeket, már ha egyáltalán eljutnak hozzá.

Tőlünk nyugatabbra ilyenkor jön a bocsánatkérés, a kedves papa kényelmetlenül érzi magát, talán még a lány is. Vannak országok, ahol őszinte lenne a bocsánatkérés és vannak, ahol kevésbé. Itt egyáltalán nem lesz. Ők hallgatnak, te feljelentesz, az élet megy tovább, ahogy szokott, nincs itt semmi látnivaló, kérem, tessék tovább haladni, nekem meg hányingerem van az egésztől.

2018. aug. 22. 12:11
 25/26 anonim ***** válasza:

A gyenge minőségű horvát talajt javította fel,ráadásul ingyen.Ismét egy baráti gesztus a nemzetközi kapcsolatok ápolása céljából.Miért kell egyből a rosszat látni???

Fúj csúnya gyűlölködők....:)

2018. aug. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

A nejlonzacskó nem bomlik le, ha anélkül dobta volna a földre, az rendben lenne.


Egyébként a hír igaz, a közmédia igazolta az állítást:

[link]

"Ha Orbán Ráhel tudta volna, hogy ezzel a botor cselekedetével milyen munícióval buggyantott pelenkát ad például Gyurcsány kezébe, kétszer is meggondolja, nem lett volna-e hasznosabb a gyorsított tempójú bilire szoktatás."


Ezzel elismerték, hogy valóban Ráhel volt.

2018. aug. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!