Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit szóltok Orbán lányának...

Mit szóltok Orbán lányának horvátországi performanszához?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a baloldaliak meg a liberálisok ország-, nemzet- és mindenrombolásához, Soroshoz, migráncshoz, Gyúrcsányihoz és az elmútnyócévhez képest ez semmi, de azért jó, ha ezt is látjuk avagy hogyan nemesbíti hazánk hírnevét a messzi távolban Ráhel, A Saját Lábon Álló.


[link]



2018. aug. 21. 15:16
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
42%
Teljesen mindegy. Semmi nem változik.
2018. aug. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
89%
Nincs ebben semmi meglepő. Ezek mindig is ilyenek voltak. Csaladi vonás.
2018. aug. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
94%
Nincs pénze kismamaruhára sem?
2018. aug. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
26%
Erre van igény, akkor egyék meg, jó étvágyat.
2018. aug. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
2%
Nem tudom megállapítani, hogy kamu-e, nem érdekel Orbán lánya, fel sem ismerem. De még mindig jobb eldobni pelenákat, mint Gyurcsány fia, aki lopott a boltból.
2018. aug. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
#5: ez egy igazi fideszes válasz volt. Nem tudod megállapítani, hogy kamu-e (de azért felveted, hogy az) és meg sem ismered Ráhelt (tehát még egyszer kétségbevonod a dolgot), a végén pedig belekevered Gyurcsány fiát, akinek a történtekhez nincs köze.
2018. aug. 21. 15:42
 7/26 Lazy Lover ***** válasza:
92%
Cigányoktól mit vársz?
2018. aug. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
77%
Nyilván elitélendő. Az emberek nagy része sajnos ilyen. Én pl sokat járok horgászni természetes vizekre. Na ott ami van az szégyen. Pedig a horgászoknak illene óvni a környezetet. De abszolút nem így van.
2018. aug. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
5%

Egy gyurcsányista blognak hogy ne lenne köze Gyurcsányhoz??? Ez olyan, mikor Gyurcsány elkezdte támadni Orbánt, hogy elő a diplomamunkával, aztán kiderült, hogy Orbán Viktor diplomamunkája teljesen rendben van, ellenben Gyurcsányét eltüntették, és minden jel szerint plágium volt.


Amúgy ezekből a fotókból senki nem tudja megállapítani, hogy kamu-e vagy sem, erre rajtam kívül pl az index is rájött, ezt is fogalmaztak ilyen óvatosan:



"A képekből nem derül ki, hogy valóban így történt-e (pelenkákat ugyan látunk, de nem tudjuk az események sorrendjét), illetve az sem egyértelmű, hol készült a felvétel. "


[link]

2018. aug. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
13%
A múltkor én is átdobtam egy falon Macedóniában - igaz, szemétdomb volt ott - a kislányom eldobható papír bilijét.
2018. aug. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!