Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nektek jelent valamit a...

Nektek jelent valamit a mostani ünnep?

Figyelt kérdés
2018. aug. 19. 12:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

Amíg meg nem szólal a vezír, addig semmit. Amint elkezdi a szokásost, onnantól kezdve azon agyalok, hogy ez megint miről beszél, mert nem 20.-ról, az 100%.

Összesítve: semmit sem jelent számomra.

2018. aug. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Nekem semmit.
2018. aug. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
20%

Ááá...Semmit. Nem kő' menni melóba. Vagyis nekem kő', a franc egye meg, mert a fricc várja az árut holnap reggel Trier - ben. De a asszonynak nemkő'.


De amúgy... Méghogy államalapítás meg Szentistván. Mi közöm hozzá? Van itt ilyen ünnep itt németbe'? Na ugye! Akkor ők most hülyék? Meg lehet nézni a két országot! Na, erre varrj gombot Orbán! Mi mire vittük? És? Mit mondott a Szentistván a intelmejibe'? Hogy sok nép kő' ide, meg arabok. Mer' ahó' nincs sok millió mindenféle nép, azok megszívják. Meg lehet nézni itt németbe'!


Még má' uncsi ez a hungaristázás mán. Megakeresztények. Akkora keresztények, hogy nem engedik a menekülteket kérdezem én? Na. A pénz meg jó kisvasútra.


Itt már robotok vannak, németbe'. Nálunk még azt nézik mejik menekült meleg meg a bőrszíne. Még tilccsa a Cejut meg a kenderszagot. Amszterdamba' bezzeg lehet füvezni. Minálunk? Mindig amagyarság, mega határontúliak. Meg Triatlon. Túl kéne mán lendülni azonis, mer' az is miattunk volt. Mosmeg már oda járnak melózni magyarból is.

2018. aug. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%

A legtobb ilyen egybites prolinak nem jelent semmit, csak egy hetfot amikor nem kell mennie robotolni a semmike fizetesert.

Nekem sokkal inkabb jelenti azt, hogy tobb mint 1000 eve itt van az allamunk, es meg mindig nem tudtak eltorolni minket. Ja, buszke magyarnak lenni manapsag mar gaz, mert divat europai modern libsi arcnak lenni.

2018. aug. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Lazy Lover ***** válasza:
21%
Semmit itthon csak ilyen gyökér ünnepek vannak
2018. aug. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Nekem a fidesz bukását.
2018. aug. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#3

Jó volt.

Triatlon-t lenyúlom, bocsi.

:)

2018. aug. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%

7.


Semmi gond. Én is hallottam, hiszed vagy sem, az illető komolyan így használta: Triatlon, nem viccelt.

2018. aug. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%
Nem sokat, bár egyre inkabb így vagyok, minden ünneppel.
2018. aug. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
60%
Igen, Szent István király liturgikus ünnepét és egyben a magyar államiság ünnepét is.
2018. aug. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!