Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért hergelik az embereket...

Miért hergelik az embereket az oroszok ellen?

Figyelt kérdés
Követek sok fb oldalt, napi rendszerességgel jelennek meg olyan cikkek, ahol az oroszokat elmarasztalják pontosan olyan dolgokért, amiket az USA is csinál. Ennek mi az oka? Miért tartják az USA-t demokratikusabb államnak, főleg azok után, amiket a latin-amerikai és karibi országokkal tett? Vagy csak erre van igény és azért jelennek meg folyton ilyen cikkek? 444, hvg stb., ezeket követem és viszonylag szeretem is, de ez a téma már nálam túllépte a jóízlés határait. A kommentektől meg a gyomrom is émelyegni kezdett.
2018. aug. 10. 19:03
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Miért gondold, hogy egy abnormális országban csak egyféle abnormitás van? HA nagyon utánajársz hergelnek itt minden és mindenki ellen. És ez jó. Annak, aki hatalmat akar. Nem vele foglalkozol. És itt most nem számít, melyik pártról, melyik emberekről van szó.
2018. aug. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
Igen, de vannak országok, ahol napi szinten is sokkal durvább dolgok történnek, mint Oroszországban, arról meg szinte mindig a külföldi sajtóból értesülök. Az oroszokat lett most divat szidni, és szerintem sok birka azt sem tudja, miért teszi, csak menő a komcsizás stb. A másik meg az, hogy a magyar politikát is belekeverik, amit már végképp nem értek.
2018. aug. 11. 12:31
 33/33 anonim ***** válasza:

Egyetértek a kérdezővel.


Nekem speciel semmilye negatív tapasztalatom nincsen az oroszokkal kapcsolatban. Ellenben az amerikaiakkal viszont már igen, pl amikor '99-ben szétbombázták azt az országot, ahol lakom és emiatt annak hatalmas elmaradása van a mai napig is.

A legmegdöbbentőbb számomra az volt, hogy '99-ben annyira ment az amerika-istenítés Magyarországon, hogy a magyarországiak már szonte éljenezték és tapsolták az amerikaiakat amikor azok bombákat dobtak a civilekre, köztük ránk délvidéki magyarokra is.

Azóta el is vesztettem a bizalmamat a magyarországiakban, mégis milyen nemzet az amelyiknek fontosabb az amerikaiak imádása, mint az, hogy saját népére bombákat dobnak?

2018. aug. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!