Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az egész ország ennyire...

Az egész ország ennyire feminista, vagy csak ezen az oldalon van belőlük sok?

Figyelt kérdés

Bármilyen kritikát megfogalmaztam eddig, az volt a válasz, hogy biztosan csúnya vagyok, szerezzek magamnak nőt, a szex hiány frusztrációkhoz vezet, és a társai. Ezeket a válaszokat egytől egyik felpontozták. Viszont ha én merészelnék hasonló stílusban írni, mint pl.: "biztosan kövér vagy", "megöregedtél", "a szépség elmúlt, nem kellesz senkinek sem", akkor kb. azonnal törölnék a válaszaimat, vagy minimum lepontoznának. Érdemi kritikát, cáfolatot még nem tudtam olvasni.


Gyerekkortól kezdve a nőket tolják. Már az oviban is belénk verik, hogy nekik mindent szabad, nekünk pedig feltétel nélkül illedelmesnek kell lennünk. A lányokat engedd előre, a lányokkal nem beszélhetsz csúnyán, a lányok így, a lányok úgy, és ettől akkorára nő az egójuk, hogy az hihetetlen. Egy átlagos kinézetű nő is topmodellnek képzeli magát. Simán koccolják, és néha bunkón elküldik a fiúkat, de ha ők esetleg bajba kerülnének, akkor az összes "liberális" híroldalon sírnak, hogy a férfiak mennyire bunkók, mert nem siettek a segítségére. Az egész feminizmus kizárólag csak a mazsolázgatásról szól. Ha olyan kedvük van, alap dolog, hogy a férfiakat levegőnek nézik, de ha bajba kerülnének rögtön elvárássá válik számukra, hogy a férfi segítsen. Aztán ott vannak a különböző kiváltságok, amiket illemnek, szokásnak neveznek, miközben az egyenjogúságról beszélnek.


Karrier szempontjából a férfiak vannak előnyben, de nem azért, mert férfiak, hanem a fizikai adottság, mentalitás nagyobb karizmát eredményez az esetek többségében. Nem hinném, hogy egy puhány férfit előbb felvennének magasabb pozícióba, mint egy láthatóan erősebb nőt. Aztán ott van az 5 év nyugdíjkedvezmény is, de még számtalan diszkriminatív intézkedést fel lehetne sorolni.


Megkérdezném a feminista érzelmű hölgyeket, hogy mégis miben szenvednek hátrányt? Az ő érvelésükre is kíváncsi lennék, vagy arra, hogy őket milyen hátrányos megkülönböztetés érte?

A mai világ a pénzről szól, nem hiszem, hogy bármelyik cég is nemi alapon döntene, nekik csupán a bevétel számít.


Lehet azt is mondani, hogy a párkapcsolatokban a férfiak gyakrabban bántalmazzák a nőket. Ez igaz, azonban a nők sem jobbak, egyszerűen csak nem tehetik meg, hogy ők bántalmazzák a férfiakat. Az erősebb bántja a gyengébbet, ez nemtől független. Tapasztalatom szerint azonban a nők gyakrabban visszaélnek az erejükkel. Az iskolákban a női tanárok sokkal gyakrabban terrorizálják lelkileg és fizikailag a diákokat, mint a férfi társaik. Engem is a mamám vert, amikor védtelen voltam, a papám sosem. Csakhogy míg egy nőnek általában van lehetősége a menekülésre a (például válással), addig egy gyerek nem léphet le. Szóval mindent összevetve nem látom a férfiakat gonoszabbnak, mint a nőket, körülbelül egyformán gonosz mindkét nem, csak máshogyan.


Ezzel nem panaszkodni akarok, és a sérelmeit kitálalni, hanem arról vagyok meggyőződve, hogy a feminizmus már nagyon régen elérte a célját. Egy jó eszme volt, éppen úgy, mint a liberalizmus, azonban már nincs miért harcolniuk, és az egész átment egy szélsőséges, kártékony formába.


2018. aug. 4. 20:11
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Átlagosan csak egy maréknyi hőbörgők.
2018. aug. 5. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
41%

Igaza van a kérdezőnek. Az a baj ha egyenjogúságból csak a jó kell a nőknek.


Eddig megvolt az egyensúly. Azért fizetett például a randin a férfi mert a nők régebben nem dolgoztak. Ma már dolgoznak. Mégis 99%-ban miért a férfiak hívják meg a nőket valamire?

2018. aug. 5. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
34%

#32

Te melyik világról beszélsz? Mi az hogy régebben azért fizettek a férfiak a randin, mert a ők nem dolgoztak?

Tudod te azt, hogy a II. világháború óta minden nő pontosan ugyanúgy dolgozik, mint minden férfi? Hogy a "randin fizetés" csak alig pár évtizede kezdett megváltozni, de sok férfinak-nőnek még ma is természetes?

Neked nem szóltak, hogy nem kell fizetni a férfinak a randin, lehet ezt előre is megbeszélni? Hogy amikor randira HÍV valaki egy nőt, akkor éppen olyan, mintha valaki vendéget HÍV meg egy étterembe és ott is a meghívó fizeti a cehhet ha nem beszélik meg előre másképpen?

2018. aug. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

Na én már tényleg csak annyit írnék, hogy az 5-ös válaszoló voltam, amire a kérdező ezt írta:


"Kezdtem reménykedni, de megjött az első feminista, és rögtön személyeskedni kezdett :D


Kedves 5-ös, mit szólnál, ha azt írnám, hogy addig örülj, amíg fiatal vagy és csinos? Mert ha már arra sem leszel jó, hogy szexeljenek veled, akkor mi lesz? Majd te is a banyatankos nagyi hadosztályba lépsz, akik állat módjára tolakodnak és lökdösik a fiatalokat főképpen a tömegközlekedési járatokon?"


Örülök is neki hogy fiatal vagyok meg csinos, de férfi vagyok és nem vagyok feminista. Tényleg keress fel egy pszihológust mert te már mindenhol gonosz feministákat látsz. Még az is lehet hogy felfedeznek egy új betegséget: femifóbiás üldözési mánia :D

2018. aug. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
34.: Én meg igazából nő vagyok!
2018. aug. 5. 10:21
 36/38 anonim ***** válasza:
41%

33#

Válasz Takacs ZS5-nek


Félreértettél. Természetes számomra is hogy az fizet aki meghívja a másikat.


Én arról beszéltem hogy nők már dolgozhatnak, de ők mégsem hívják el a férfit mert az nem az ő dolguk alapon De közben meg dolgoznak.


Szóval addig jó nekik az egyenjogúság amig dolgozhatnak na de hogy mondjuk ők hívjanak el randira egy férfit ( és így fizessenek) azt már nem mert ők inkább passzívan várnak.

2018. aug. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Érdekesek a feministák ténymegállapításai, akik nem értenek velük egyet, azok homokozólapáttal játszó, frusztrált, nőgyűlölő kisfiúk....

A gond csak annyi, hogy a feministák nagy százaléka nem nő, hanem valami gendernyomorék, általában leszbikus, androfóbiás selejtek, akik ugranak a szex szóra, és habzó szájjal védik a nőket. Naná, mivel féltékenyek a férfiakra, hogy elveszik tőlük őket.

És még ezek beszélnek pszichológusról.....vicc.

2018. aug. 7. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Ezt én is észrevettem. Ajánlottam itt egy srácnak, hogy legyen MGTOW, és kb. 5 perc múlva le is pontoztak 25%-ra.
2018. okt. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!