Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az egész ország ennyire...

Az egész ország ennyire feminista, vagy csak ezen az oldalon van belőlük sok?

Figyelt kérdés

Bármilyen kritikát megfogalmaztam eddig, az volt a válasz, hogy biztosan csúnya vagyok, szerezzek magamnak nőt, a szex hiány frusztrációkhoz vezet, és a társai. Ezeket a válaszokat egytől egyik felpontozták. Viszont ha én merészelnék hasonló stílusban írni, mint pl.: "biztosan kövér vagy", "megöregedtél", "a szépség elmúlt, nem kellesz senkinek sem", akkor kb. azonnal törölnék a válaszaimat, vagy minimum lepontoznának. Érdemi kritikát, cáfolatot még nem tudtam olvasni.


Gyerekkortól kezdve a nőket tolják. Már az oviban is belénk verik, hogy nekik mindent szabad, nekünk pedig feltétel nélkül illedelmesnek kell lennünk. A lányokat engedd előre, a lányokkal nem beszélhetsz csúnyán, a lányok így, a lányok úgy, és ettől akkorára nő az egójuk, hogy az hihetetlen. Egy átlagos kinézetű nő is topmodellnek képzeli magát. Simán koccolják, és néha bunkón elküldik a fiúkat, de ha ők esetleg bajba kerülnének, akkor az összes "liberális" híroldalon sírnak, hogy a férfiak mennyire bunkók, mert nem siettek a segítségére. Az egész feminizmus kizárólag csak a mazsolázgatásról szól. Ha olyan kedvük van, alap dolog, hogy a férfiakat levegőnek nézik, de ha bajba kerülnének rögtön elvárássá válik számukra, hogy a férfi segítsen. Aztán ott vannak a különböző kiváltságok, amiket illemnek, szokásnak neveznek, miközben az egyenjogúságról beszélnek.


Karrier szempontjából a férfiak vannak előnyben, de nem azért, mert férfiak, hanem a fizikai adottság, mentalitás nagyobb karizmát eredményez az esetek többségében. Nem hinném, hogy egy puhány férfit előbb felvennének magasabb pozícióba, mint egy láthatóan erősebb nőt. Aztán ott van az 5 év nyugdíjkedvezmény is, de még számtalan diszkriminatív intézkedést fel lehetne sorolni.


Megkérdezném a feminista érzelmű hölgyeket, hogy mégis miben szenvednek hátrányt? Az ő érvelésükre is kíváncsi lennék, vagy arra, hogy őket milyen hátrányos megkülönböztetés érte?

A mai világ a pénzről szól, nem hiszem, hogy bármelyik cég is nemi alapon döntene, nekik csupán a bevétel számít.


Lehet azt is mondani, hogy a párkapcsolatokban a férfiak gyakrabban bántalmazzák a nőket. Ez igaz, azonban a nők sem jobbak, egyszerűen csak nem tehetik meg, hogy ők bántalmazzák a férfiakat. Az erősebb bántja a gyengébbet, ez nemtől független. Tapasztalatom szerint azonban a nők gyakrabban visszaélnek az erejükkel. Az iskolákban a női tanárok sokkal gyakrabban terrorizálják lelkileg és fizikailag a diákokat, mint a férfi társaik. Engem is a mamám vert, amikor védtelen voltam, a papám sosem. Csakhogy míg egy nőnek általában van lehetősége a menekülésre a (például válással), addig egy gyerek nem léphet le. Szóval mindent összevetve nem látom a férfiakat gonoszabbnak, mint a nőket, körülbelül egyformán gonosz mindkét nem, csak máshogyan.


Ezzel nem panaszkodni akarok, és a sérelmeit kitálalni, hanem arról vagyok meggyőződve, hogy a feminizmus már nagyon régen elérte a célját. Egy jó eszme volt, éppen úgy, mint a liberalizmus, azonban már nincs miért harcolniuk, és az egész átment egy szélsőséges, kártékony formába.


2018. aug. 4. 20:11
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:

'hogy nő is lehet traktoros, villanyszerelő,'


Csak kérdés, Bözsinek mennyire volt erre szüksége :)

2018. aug. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
A tirádád 2., 3. és 6. bekezdését elolvasva nem érzek késztetést arra, hogy egyenrangú vitapartnerként kezeljelek. Ennyi.
2018. aug. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:

12.: Kit érdekel? Ha nem tetszik, nem kell válaszolnod!


Vagy tőlem azt csinálsz, amit csak akarsz :D

Nyugodtan nevezhetsz kisfiúnak, csúnyának, pancsernek, ha ettől jobban érzed magadat. Ettől már nagyobb pofonokat is kaptam az élettől (szó szerint), szóval nyugodtan írogass csak mindenféle hülyeséget, a magad idejét is rabolod!

2018. aug. 4. 21:06
 14/38 anonim ***** válasza:
9%

Keress egy jó pszichológust.


Annak meséld el ezeket a gonosz feminista dolgaidat.


Ne csodálkozz ha ezért beszólnak okkal személyeskednek, én is tudnék csak nem vagyok olyan szemét. Nálad baj van.

2018. aug. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:

Ha én tudok róla, hogy valakinek pszichés problémái vannak, akkor azt nem mindenki előtt közlöm az illetővel, hanem gerinces módon próbálom ezt négyszemközt közölni :) Már ha nem a másik lejáratása és megalázása a célom,

ugye kedves 14-es? Szóval ha komolyan gondolod, privátban szívesen várom az érveidet, hogy miért is kéne pszichológushoz mennem!

2018. aug. 4. 21:33
 16/38 anonim ***** válasza:

mert ezeket is te írtad ki nem?


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__egyeb-kerdesek__944..


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__egyeb-kerdesek__944..


minek magyarázzam, hogy problémáid vannak mikor te ismered el.

2018. aug. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:

és leírom nyilvánosan, te vetítesz, mások már kiszúrták, hogy a saját kudarcodat vetíted ki másokra


tele vagy keserűséggel és haraggal és ahelyett, hogy magadon változtatnál haragszol mindenkire


baromi egyszerű eset, a baj, hogy az ilyenek lesznek depressziósak a sok kudarctól aztán 30 évesen kötélre és vonat elé szoktak gyakran kerülni


ezért írtam a megoldás nem antifeminista mozgalom, hanem pszichológus

2018. aug. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:

Képzeld el, hogy nem én írtam ki :)

Nem tudom minek magyarázkodok neked, de tessék [link]

[link] .


A saját kérdéseimnél nincs ott a jelentés lehetősége.

Sokan szeretnék azt hinni, hogy az ilyen kérdéseket legtöbbször ugyanazok a frusztrál sikertelen személyek írják, de a valóság az, hogy a legtöbb fiú haverom hasonló véleménnyel van. A kedvencem az, amikor hasonló kérdésekre jönnek a csajok, hogy ezt és azt mondták a fiú barátjuk. Elárulom, hogy a fiúk azt mondják, amit hallani akartok, máskülönben nem kapnak estére nunit, amit egyébként a többség inkább zsarolásra és jutalmazásra használ.

2018. aug. 4. 21:54
 19/38 anonim ***** válasza:
Ilyen screenshotot nem olyan bonyolult előállítani.:-) Amúgy elárulom, minden 15 év feletti nő tudja, mennyire egyszerűen működnek a pasik.:D
2018. aug. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
Kérdező, te jó Sith lovag lennél.
2018. aug. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!