Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kedves magyar polgártárs!...

Kedves magyar polgártárs! Neked mi bajod van a FIDESSZEL? (ha van)

Figyelt kérdés

Orrba szájba szidják a kormányt, na de miért is? Ők kormányoznak, nem is olyan rosszul.

Magyarország pedig dinamikusan növekszik gazdaságilag, az életszínvonal folyamatosan emelkedik.

Az EÜ oktatás is javulóban.

Egyre több fiatal költözik haza Nyugatról.

Megvédik az országot a bevándorlók áradatától.

Alapvetően pozitív irányba mennek a dolgok.


De akkor miért szidják ilyen sokan a kormányt?


2018. júl. 29. 21:14
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
96%

Mikor én voltam kórházban, a gyógyszeres néni hülyébb volt, mint egy robot, adott nekem olyan fájdalomcsillapítót, hogy asztmás rohamot kaptam tőle. Másnap megkérdeztem, mi volt az, azt mondta, nem tudja, kétféle fájdalomcsillapítója van, zöld meg piros, a zöld erősebb. Aztán kinyomoztam, hogy ópiátot adott, amit agyrázkódásosnak meg asztmásnak nem lehet, nekem mindkettő volt.

Most meg kiderült, hogy az égben van a pajzsmirigystimuláló hormon szintem, és kaptam időpontot az endokrinológiára FEBRUÁRra.

Szóval tényleg fa$za minden.

2018. júl. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
94%

"Másnap megkérdeztem, mi volt az, azt mondta, nem tudja, kétféle fájdalomcsillapítója van, zöld meg piros, a zöld erősebb."


Nekem erről a Hülyék Paradicsoma jelenetei ugrottak be. :D

2018. júl. 30. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
81%

"Magyarország pedig dinamikusan növekszik gazdaságilag, az életszínvonal folyamatosan emelkedik."

Érdekes, én ezt nem vettem észre. Az árak emelkednek, a fizetések nem igazán.


"Az EÜ oktatás is javulóban."

Azért hal meg szinte mindenki, aki kórházba kerül, és azért hagyja el a pályát egyre több tanár.


"Egyre több fiatal költözik haza Nyugatról."

Ezt se látom, szerintem inkább egyre többen disszidálnak.


"Megvédik az országot a bevándorlók áradatától."

Jártál mostanában Pesten? Egyre több a néger és az arab. Már a Fidesz is elismert 3500 beengedett terroristát, és ebben a kötvényesek nincsenek benne.

2018. júl. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy 8 éve teszi tönkre az országot. Ipari méretekben lop, elkótyavetyéli a pénzünket, semmit sem fejlődik az ország, csak annyit, amennyit a régió, ill. annyit sem. A reformjai kimerülnek a közoktatás tönkretételében. Az államadósság még mindig nagyon nagy, azt sem tárgyalták újra. Majdnem még jobban eladósítottak az olimpiával, Paks 2-vel feleslegesen adósítanak el. Egy helyben topog az ország, miközben egyre jobban lemarad, és a fehér népesség is egyre fogy. Csak annyit tudnak felhozni, hogy megvédenek a migránsoktól - miközben messze a legtöbbet telepítik be, és akik nagy tömegben sosem akartak a régióba jönni. Akik akartak (kínaiak), azokat betelepítették. Egyébként a Fidesz tele van hazug idegenszívűvel, igazából nem nemzetiek, és ezzel elaltatják a nemzet immunrendszerét. Ugyanazt érik el, mint az MSZP, csak sokkal lassabban, hosszabb ideig.
2018. júl. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kèrdező!


Àllíts fel komolyabb èrveket ès győzzel meg,hogy mièrt szimpatizàljak a FIDESZ pàrttal?

Győzzèl meg,de fejtsd ki a rosszakat is a jók mellett hiszen vannak roszak is.

Nem fogok zsigerből negatívan hozzààllni a kifejtèsedhez.

Csak arra kèrlek,hogy bővebben fejtsd ki az èrveidet.


Egy MUNKÀSPÀRT szimpatizàns.

2018. júl. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
#17 de működik, taj kártyát kell keresgélni, mert még szémélyi adatok alapján SEM tudják lekérdezni 2018-ban. Ez csak mutatja milyen szánalmas fos hekyzetben az EÜ ahol van egy kirakat-presztízs fejlesztés, miközben az alapok sincsenek meg. Igazi komcsi módi.
2018. júl. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Mi bajom a fedesszel?

Egyfolytában csak ilyenekbe botlok:


[link]

2018. júl. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!