Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az alábbiak alapján milyen...

Az alábbiak alapján milyen eszmei nézeteim vannak? 18f

Figyelt kérdés
Egyetértek az egyén szabadságával amit a liberalizmus képvisel, azonban fontosnak tartom, hogy mindenki a saját országához tartozzon és ne egy multikulturalizmus alakuljon ki pl: európai unió ne legyen egy ország, hanem mindenki legyen büszke a saját hazájára és próbáljon meg ott boldogulni. A bevándorlást sem utasítom el abban az esetben ha ez törvényesen zajlana és nem a kerítésen másznának át papírok nélkül! Vallás szerintem szintén egy egyéni dolog mindenki döntse el saját maga mit képvisel vagy mit nem és ne az állam döntse el helyette. (Keresztény vagyok)

2018. jún. 11. 11:15
 1/9 anonim ***** válasza:
65%

Nem akarsz multikultit (bár ha legálisan történne a bevándorlás akkor elfogadnád, vagy ezt nem értem), és nem akarsz diktatúrát.

Mezei konzervatívnak tűnsz.

2018. jún. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16%
Magyar eszmei nézeteid.
2018. jún. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%

"Egyetértek az egyén szabadságával..."

Az egyén szabadságát nem csak a neoliberalizmus képviseli.

Normális emberi mércével mérve - tehát nem akarsz legálisan a legközelebbi vérrokonoddal, vagy hullákkal szexelni és egyéb abszurditások - simán konzervatívnak mondanálak.

2018. jún. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%

„Érezzük mi, hogy népszerűtlen eszméket fejtegetünk, mert természetüknél fogva csak az lehet népszerű, ami az egyesek hiúságának tömjénez.” Gróf Dessewffy Aurél (1808-1842)

Konzervatív oldal, sajnos már nem élő, de itt olvasgass, mert jó

[link]

2018. jún. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
9%
Liberális konzervatív.
2018. jún. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem akarsz multikultit, de nincs bajod a legális bevándorlással? Ez elég ellentétes.
2018. jún. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
Egyetértesz az egyén szabadságával, de a következő sorban megszabod, hogy mindenki LEGYEN büszke a hazájára. Mi közöd hozzá, hogy ki mire büszke?
2018. jún. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
módosítás-javaslat a kérdezőnek: hagy legyen büszke a hazájára - amennyiben akar. Mert sajnos most ott tartunk, ha azt mondja valaki: szeretem a hazám, szeretem, hogy magyar vagyok, büszke vagyok a szép nyelvünkre, a költészetére - akkor beindul a hiszti, hogy gazember az illető, kirekesztő, náci stb. Nem, nem az.
2018. jún. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Demokrata vagy, ahogyan én is.😊
2018. jún. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!