Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Orosz-síita-anticion pártiak!...

Orosz-síita-anticion pártiak! Az alábbiak közül melyik a legalkalmasabb annak az ellentmondásnak a feloldására, hogy az oroszok a jó fiúk, de megöltek 1000 civilt?

Figyelt kérdés

( forrás: [link] )


Én először arra gondoltam, hogy a legegyszerűbb tagadni, mondván, hogy az aljazeera is cionista kottából játszik, valójában Putyinék nem öltek civileket.


Aztán eszembe jutott, hogy sokkal célravezetőbb, ha nem tagadjuk, hogy meghalt az 1000 civil, viszont rámutatunk, hogy tudjukkiék szították a háborút (mint mindet), így őket terheli a felelősség.


Ugyanakkor puffogtathatnánk a szokásos frázisokat, hogy "háború van, áldozatokkal jár", de akkor kevésbé utdjuk felhívni a figyelmet tudjukkiékre!


Szerintem tehát a második lehetőség a legcélravezetőbb, ha ezzel becsmérelné, támadná valaki Putyint és az Anticionista Koalíciót.


Ha valaki felhozná, hogy mikor Izrael civileket bombáz mennyire fel vagyunk háborodva, akkor egyszerűen rá kell mutatni, hogy ők (a cionisták) ott a megszállók, miközben Asszad és Putyin a felszabadítók szíriában. A kettő között nagy különbség van, mivel egymás ellentétjei.


Szóval szerintem összességében ez a legmegfelelőbb szemlélet, de várom a ti véleményeteket!


2016. jan. 23. 23:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Amit a leggyakrabban lehet tőlük hallani, hogy "Atlantista hazugság" tuti ez lesz a legelső, majd bőszen állítják, hogy "Szír hadsereg és az orosz NEM öltek meg egy civilt se" a legvégén pedig belinkeli a saját kérdéseit ennek alátámasztására.
2016. jan. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Nem szokás foglalkozni vele az ő körükben, ha meg igen, akkor felsorolják az összes katonai konfliktust, amiben az USA vagy a NATO érintett volt és összesítik, hogy annak mennyivel több áldozata volt, aztán meg kijelentik, hogy Oroszország az nem a Szovjetunió és punktum! Teszik ezt annak ellenére, hogy a mai Oroszország jogi és nemzettudati értelemben is a Szovjetunió teljes jogú örökösének vallja magát.

Ha meg ez sem elég, akkor előkerül, hogy csak az USA vetemedett olyan barbárságra, hogy atombombát vessen be, meg kiirtotta az indiánokat stb.


Ettől függetlenül a valóság az, hogy háború van és az ezzel jár, teljesen mindegy, hogy az orosz, az amcsi vagy szír vagy francia fegyver az ami öl, a bombát, golyót két dolog nem érdekli: ki indította, kit öl meg és a végén ígyis-úgyis a civil lakosság szenvedi a legtöbbet.

2016. jan. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
11%

Na várjál.


Ha valaki kimondja az igazságot, az gyűlöletkeltő, provokátor, aki különben is hazudik.

Ha valaki rámutat az egyértelmű történelemhamisításra, azt a gondolatrendőrség lecsukja.


Történelemhamisítás, a valóság letagadása/módosítása, az ez ellen szót emelők meghurcolása...honnan ismerősök ezek a módszerek?


Ja megvan!

Ezek a TI módszereitek!


A kérdésed értelmetlen. A tükör elött tegyél fel kérdéseket kezeddel a szíveden.

Ha a saját szemedbe tudsz nézni, veszett ügy vagy. Ha inkább szembeköpnéd magad, talán van benned még valami emberi.

2016. jan. 24. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elolvastam a cikket... Ilyet ír benne, hogy "több civil áldozat van, mint likvidált IS katona". Na ez nettó hazugság, amivel vélhetőleg a cikk szerzője is egész pontosan tisztába van... Az orosz támadásoknál pontosabb nem volt és nem is lesz.


Nevezetesen egyetlen túlkapásról tudok, de az szándékos volt (az orosz gép lelövése után megsemmisítettek egy teljes települést).


Oroszország mostanra teljesen szétbombázta az Iszlám Állam olajkereskedelmi infrastruktúráját, Szíria északi régióját szint teljesen megtisztították, megsemmisítettek több, mint 3000 objektumot és több mint hatezer IS harcost(nem idei adat).


Sajnos friss adatokat nem találtam, de valószínű még beszédesebb lenne. Nos ilyen arányokat más légierő nem igazán tud felmutatni. A koalíciós erők támadásai csak karcolgatják az Iszlám Államot, nem vagyok benne biztos, hogy mind a két kezemre szűkség volna, ha meg szeretném számlálni, hogy hány ténylegesen jelentős támadást tudtak intézni.


Szeptember óta az 1000 civil áldozat talán reális lehet, de biztos vagyok benne, hogy kevés olyan légierő van, amely azonos volumenü akciósorozatban jobb arányokat tudna felmutatni és pontosabb támadásokat tudott volna végezni. És egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy az amerikai légierő jobban teljesítene.

2016. jan. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!