Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a "Demokratikus...

Dr. Iványi Imre kérdése:

Hogyan lehet a "Demokratikus Koalició" honlapjáról leiretkozni?

Figyelt kérdés

2018. jún. 5. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Írsz nekik:

adat@dkp.hu

info@dkp.hu

2018. jún. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Jesszusom, már a gyurcsányista kemény mag is olvad? Nohát-nohát....
2018. jún. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Sehogy. Aki egyszer oda felkerül örökre ott is marad.
2018. jún. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán mi visz rá valakit arra, hogy feliratkozzon?
2018. jún. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
utolsó szerintem Gyurcsány programja vitte rá főleg hogy 1 nap alatt rendbetenné az országot és eltörölné a rezsit XD
2018. jún. 6. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sehogy. Mikor hallottál olyat, hogy egy szektából önként ki lehet lépni? Na ugye.
2018. jún. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Teljesen megértelek,én sem akartam feliratkozni hozzájuk egyszer csak elkezdték küldözgetni az emaileket!Egy ideig tűrtem csendben, de most válaszoltam!Megírtam hogy zaklatásnak tekintem, és hagyják abba a levélküldözgetést! Remélem megszűnik!
2018. jún. 10. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Minden weboldalon és hírlevélben kötelezően kell(ene) lenni egy leiratkozás gombnak, aminek működnie is kell(ene). Ha náluk nincs ilyen, akkor eleve nem jogszerű a hírlevelük, de így is bármikor kérheted és kötelesek törölni téged.

Ha ennek külön kérésre sem tesznek eleget, akkor bejelentést tehetsz a NAIH (Nemzeti Adatvédelmi és Információszabadság Hatóságnál) és akár pert is indíthatsz ellenük személyes adatokkal való visszaélés miatt - előbb azért érdemes szépen kérni, aztán követelni, majd fenyegetőzni és csak legvégül panaszt tenni és perelni. Az esetek többségében azért az első 2-3 lépcső után reaáglni szoktak.


Mivel a kérdésedből nem egyértelmű, ha honlap alatt te nem a weboldaluk hírlevelét érted, hanem csak a FB oldalukról akarsz leiratkozni, hogy ne értesítsen a FB, akkor a FB oldalon a Following gomb alatt választhatsz az opciók közül, hogy értesítést ne láss, de azért a hírfolyamban megjelenjen, vagy meg se jelenjen a hírfolyamban, vagy akár visszavonhatod a lájkolást és esetleg akár kifejezetten tilthatod is az oldalt, ekkor semmit nem látsz belőle többé, akkor sem, ha ismerőseid osztják meg.

2018. jún. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!