Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szabad Nemzetek Szövetsége....

Szabad Nemzetek Szövetsége. Támogatnátok az öltetet?

Figyelt kérdés

Tehát létrejönne egy katonai, politikai, és gazdasági szövetség, legalább olyan szoros lenne, mint most az EU és a NATO.


A következő országok tartoznának hozzá:


USA, Kanada, EU, Izrael, Ausztrália, Új-Zéland, Japán, Dél-Korea


Mind olyan országok akik az emberi jogok, a technológiai fejlődés, a béke, a liberális kapitalizmus, és a racionalizmus mellett kötelezték el magukat.


A szövetség lényege lenne az összefogás olyan emberi jogokat és szabadságot nem tisztelő országokkal szemben, mint Oroszország, Kína, Észak-Korea, Szaud-Arábia, Irán, és Kuba.



Ez lenne a himnusza:


https://www.youtube.com/watch?v=lnlA2rCHJHY



2018. máj. 10. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
És akkor Magyarország hogy kerülne bele?
2018. máj. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
21%
Már van ilyen szövetség. ENSZ-nek hívják.
2018. máj. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%

Nem, mert USA és Izrael minden csak nem a béke elkötelezett híve.

Az EU nem ország és az EU tagországai között sem mindenki elkötelezett híve a liberális kapitalizmusnak.

A himnusz semmitmondó.

Ezen kívül nem veszed figyelemben a függőségi és jelenlegi szövetségi rendszereket, amiket egy ilyen miatt senki nem fog beáldozni.

2018. máj. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem előbb tanulni kéne.

De ha azt nem szeretnéd, valósítsd meg az ötletedet. Talán megérted, mi benne a fantazmagória.

2018. máj. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%

A gondolatmenetedet értem, viszont ilyen szövetségre nincsen se esély, se igény. Elméletben tényleg jól hangzik, de a gyakorlatban nem lehetne létrehozni, több sebből is vérzik az elképzelés. Régen amúgy én is gondolkodtam hasonlókon, mert jogot és nemzetközi tanulmányokat tanultam, szóval mozgott az én fantáziám is. :)


Másrészt, ez nem a kérdésed része, de meg kell jegyeznem, csak a tisztán látás végett: nincs még egy olyan szemét és alattomos nagyhatalom, mint az USA. Imádom amúgy, éltem és tanultam is kint. De a hazug propagandájától és politikájától hányni tudnék. :D És ez többnyire nem is elnökfüggő, amit sokan hisznek.

2018. máj. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

USA és Izrael mint az emberi jogok és a béke mellett elkötelezett országok? Jó, vitz, irány Auschwitz.


Egyébként maga az elképzelés nekem utópisztikusan hangzik, túl messzi vannak egymástól az országok, túl sok különböző érdekkel, eltérő kultúrával, látásmóddal.

2018. jún. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!