Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit jelent a Sorosbérenc?

Mit jelent a Sorosbérenc?

Figyelt kérdés
Fb-n láttam néhány profil képre rá volt szerkesztve hogy ,,Sorosbérenc,,
2018. ápr. 14. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy szó, amelyet Orbán alkotott. Tudod, a nép szava....
2018. ápr. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Manapság tényleg olyan szinten röpködnek a "sorosozások" mindkét oldaltól az interneten, hogy komolyan elvesztette a jelentőségét a dolog.

Pedig a helyzet úgy áll, hogy Sorost az Európai Unióban hatalmas ovációval fogadják. A kérdést, hogy miért. Kicsoda ő? Engem miért nem fogadnak úgy?

Azon kívül, hogy mindkét oldalról leegyszerűsített propagandát hallunk, gondolkodni is kell.

2018. ápr. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
10%
Soros pénzeli, s az ő érdekei mentén cselekszik, nem a magyarság érdekei szerint.
2018. ápr. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkit, aki nem ért egyet a kormánnyal.
2018. ápr. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

Mindenki aki nem a Viktátor bólogatós kutyája.


Pont ma hallottam a tvben hogy mindenki soros embere aki nem ért egyet a kormánnyal. Azóta keresem az email címét hogy írjak neki a bérezésemről:-D

2018. ápr. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha a Kormány embereinek például feltesznek kényelmetlen kérdéseket, nem kell válaszolni, csak azt kell mondani, hogy Soros bérenc, így a probléma meg van oldva.
2018. ápr. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Olyan kapanyányimonyó szerű mesealak, de egy ilyen összetett szót Németh Szilárd képtelen lenne megjegyezni...
2018. ápr. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%
Gulyás Marcsi egy közülük.
2018. ápr. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!