Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Lehet polgárháború emiatt?

Lehet polgárháború emiatt?

Figyelt kérdés
Sziasztok ahogyan olvasom azért eléggé elkeseredett emberek is vannak akik szomorúak mert a Fidesz nyert..szerintetek ha kihúzzák a gyufát lehet polgárháború?
2018. ápr. 9. 18:51
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
*kiverhetik
2018. ápr. 9. 19:06
 12/22 anonim ***** válasza:
48%

"Ha emiatt polgárháború ( :D) lenne az azt jelenti, hogy a balhézók semmibe veszik a többség akaratát, vagyis a demokráciát."


Hitler is teljesen demokratikusan, a többség akaratából került hatalomra, de épelméjű ember nem gondolja, hogy önmagában ezért el kell neki nézni mindazt, amit ezután elkövetett...

2018. ápr. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
53%
Ellentábortól félni...jó vicc, a fideszes szavazók 70-80%-a nyugger, azoktól én nem félek
2018. ápr. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
És a fiatalok? Velük mi van?
2018. ápr. 9. 19:13
 15/22 anonim ***** válasza:
51%
10#, az lenne aztán a demokrácia netovábbja.
2018. ápr. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
63%
Pont a fiatalok akarnak változást!
2018. ápr. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
45%

legtöbben menekülnek inkább szerintem amíg lehet.

#1, #8

Többség= 48%????= 2/3?????? Milyen matematika ez?

Ahaaaa...ez a demokrácia. Arról nem is beszélve, hogy olyanok is szavazhattak akik egybk az életben nem laktak itt..ez plusz egy mandátumot jelentett most. Ja...meg a választókörzetek átszabdalása(már a görögök is csinálták, jó kis trükk). Ja..meg a KÖZmédia teljes objektivitása vagy mi...hát igen.

2018. ápr. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Nem véletlen hogy akarnak!csak az a baj sokan nem néznek körbe..az a baj hogy az ellenzék elszúrta ezt az egészet..
2018. ápr. 9. 19:17
 19/22 anonim ***** válasza:
21%

Pont ma olvastam egy idézetet:

"Szörnyű ez a választási rendszer, az nyer, aki a legtöbb voksot kapja".

Szóval kérlek titeket tartsátok tiszteletben az ország döntését és most már próbáljatok valami szépet is találni az életetekben. Sajnálom, hogy ilyen szomorúak vagytok, de az élet megy tovább. Majd 4 év múlva újra megpróbálhatjátok, az előző 8 évet is kibírtátok, ahogy mi is előtte az Mszp- t.

2018. ápr. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
36%
Utolsó vagyok, és fiatal is kösz minden ok!
2018. ápr. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!