Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Most, hogy minden maradt a...

Most, hogy minden maradt a régiben, szerintetek Lörinc gazdának lesz repülőtere?

Figyelt kérdés
És fog e internetet szolgáltatni,illetve beszáll e a tengeri hajózási businesbe?

2018. ápr. 9. 11:12
 1/7 anonim ***** válasza:
14%

Nem mindegy neked?

Ne irigykedj, hanem utánozd le!

A Rothschildok milliárdjain miért nem rinyálsz?

2018. ápr. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
A Rothschildok nem az én pénzemen játszanak gazdagot!
2018. ápr. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%

#2

Akkor én mást mondok!

A Gyurcsány milliárdjain miért nem rinyálsz?

2018. ápr. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem még űrkikötője is lesz. :DDD


De látod, kérdező, milyen jellegzetes a Fidesz-bérencek lelkivilága! 80%-os válaszolónk nem is vitatja, hogy Pénztáros Lőrinc szemérmetlenül lop, csak azon lovagol, hogy más gazdagodásán miért nem akadsz fönn.

2018. ápr. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

#4

Megvilágosítlak 75 %-os, csak hogy te is megértsd!


Én nem tudom, hogy Mészáros Lőrinc lop, vagy nem lop, mert soha nem turkáltam mások zsebében. (A Gyurcsányéban sem!)

Ha te bizonyítani tudod az állításod, akkor kötelességed feljelenteni, mert ha nem teszed, még bűnpártolást is elkövetsz. Addig meg minden szövegelésed csak üres hablaty.

2018. ápr. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A feljelentéssel semmire nem mész...a legfőbb ügyész legfőbb űgye,hogy a kormány gyanus ügyeit nem vizsgálja.


Fletó meg a rocsildok gazdagsága pedig nem hozható összefüggésbe a fidesszel.


Az utánzáshoz:2,5x nagyobb bevételem van mint az ország gáz szerelőjének,mielőtt a világ legjobban prosperáló válakozója lett. Neki évi 800ezer volt bevétele fidesz előtt...

2018. ápr. 9. 14:51
 7/7 anonim ***** válasza:
A kutyát sem érdekli !
2018. ápr. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!