Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ezeket a napi migránsrettegős...

Ezeket a napi migránsrettegős kérdéseket a kérdezők komolyan gondolják?

Figyelt kérdés
Nem vagyok benne biztos hogy ez a megfelelő kategória, de itt a politikában tapasztaltam a jelenséget szóval ide írom, majd átrakják ha akarják. Most komolyan. Három évvel ezelőttig a kutyát nem érdekelte ez az egész, pedig akkor is voltak nyugaton migránsok, ott vannak már 50 éve. Most meg napi szinten írnak ki valami hisztérikus kérdést a témában, és akkor jön gondolom ugyanaz a pár válaszoló és puffogtatja sokadjára is a mantráit, ugyanazt állandóan hogy itten aztán mindjárt kalifátus lesz meg sarja (nem tudom pontosan mi az, de nem is érdekel) és mind meghalunk hujujuj. Ja meg azt latolgatják, hogy mi lesz itt 100 meg 150 év múlva. Pont olyan dolog, mint ha 1850-1900-ban azt jósolgatták volna, hogy milyen lesz a világ az ezredfordulón. A történelem ezerszer bizonyította már, hogy négy évre nem lehet előre tervezni, nemhogy századokra... Na ebből az egészből annyit akartam kihozni, hogy ezeket a kérdéseket komolyan gondolják és ezzel kelnek-fekszenek nap mint nap, vagy ugyanaz a 2-3 személy írogatja ki őket trollkodásból?
2018. márc. 30. 19:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
A Fidelitas trolljai rászabadultak az oldalra.
2018. márc. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%

Értem, tehát azt sem tudod, mi az a saria, de szerinted nem érdekes az egész. Tudod, vannak nálad okosabb emberek, aki többet tudnak a témáról, s nem csak 4 éves távlatokban gondolkodnak. Fogadd ezt el, és próbálj rájuk hallgatni.


Amúgy kvótáról hallottál már? Meg arról, hogy 3 éve még az sem volt?

2018. márc. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
Tele van az oldal bérkommentelőkkel, és folyamatosan pontozzák le, ha valaki demokratikus válszokat ad. Ez is az egyik kedvenc hobbijuk.
2018. márc. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
36%
Mi az a "demokratikus válasz"???
2018. márc. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
43%
Biztos nem mind komoly, de az én környezetemben a legtöbben rettegve figyelik az Európát elözönlő élősködő tömegeket, és a róluk szóló negatív statisztikákat. Szerintem aki ettől nem fél, az nagyon burokban él, vagy nem érdekli a jövő.
2018. márc. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Engem is rémiszgettek, meg rémiszgetnek.

Tíz perce lakom a (már bezárt) körmendi menekülttábortól.

A legviccesebb az volt, mikor a másfél éve betört ablakot a menekültekre akarták fogni.

Mikor még nyitva volt, flakonokban hordtam a fagyasztott vizet a kánikulában, meg eldobható prlust, törlökendőt, tampont, betétet.

De voltam lent a határnál is, ahol elfelejtették rendesen etetni a katonákat. Bográcsban főztük a paprikáskrumplit.

2018. márc. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Molyember ***** válasza:
Hetes, most akkor te milyen bérenc vagy???
2018. márc. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mocskos liberális 😂

Amúgy amolyan kiscserkész típus, hogy ha tudok, segítek. Rassz és fajfüggetlenül( mondjuk embereken kívül legszívesebben cicákkal foglalkozom)

2018. márc. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
5%

Amúgy szerintem a kérdés fontosságát nem lehet eléggé hangsúlyozni, szóval jöjjön egy érdekes cikk a témában:


[link]

2018. márc. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Legalább a 888.hu-val ne példálóznának... Az pont olyan, mint a mindenegyben blog.
2018. márc. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!