Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nektek nincs tele a mindenetek...

Pro Patria kérdése:

Nektek nincs tele a mindenetek azzal, hogy látható indok nélkül törölnek kérdéseket, bármiféle konzekvens elbírálási szempont nélkül?

Figyelt kérdés

Vissza akartam nézni ezt a kérdést:

"Mi a véleményetek "Kemény Zsófiáról"?"

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__87..

Törölve.

Az enyém az egyik utolsó válasz volt ott. Sem a kérdés szövege, sem az oda írt válaszok semmilyen, az oldalon kirívó, látható alátámasztást nem szolgáltak ehhez.


Írtam az infóvonalra, még egy illedelmességi sablon választ sem kaptam vissza.

Gugliból sem tudtam legalább tárolt változatban megnyitni, hogy lementsem. (*Ha más tudja, kisegíthetne.)


Közben olyan idióta kérdések maradnak bent - és nem is jelentem egyiket sem, mert érdektelen -, amik messze túlmutatnak akár ezen, akár több másik, indok nélkül törölt kérdésen. Mindig azonos irányvonalba mutatva ennek motivációját.


Nem panaszoljátok ezt? Nem tettéttek szóvá még az oldal felé a magatok részéről?


2017. aug. 10. 16:20
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Nekem is mindig töröltetik a kérdésemet a liberók. Nem fogadják el az igazságot.
2017. aug. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%
amit többen jelentenek azt törlik, amit meg nem, az nem.. melyik része nem világos számodra?
2017. aug. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül csak a jelentett kérdéseket olvassák, nem ez képezi a moderálási munka egyetlen alapját.
2017. aug. 10. 16:55
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Pecsem tele vele.
2017. aug. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
A moderálási alapelvekről is tilos kérést kiírni, ettől is vegyél búcsút.
2017. aug. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar ha törölnek kérdést. Van másik több ezer, ahova éppen tudok válaszolni.

Az meg végképp nem zavar, ha egy ilyen kérdés esetén, eltűnik a válaszom. Nem is szoktam nagyon visszajárni olvasgatni mások válaszát, a sajátomat meg pláne nem. Te ezt szoktad csinálni? :DDD

2017. aug. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
39%
A libsik szokták töröltetni a nekik nem tetszőt
2017. aug. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
Nekem a faxom. Mondjuk ütnék is agyhelyen minden cenzort szívlapáttal.
2017. aug. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
He.:D Innen is töröltek válaszokat. És vajon melyikeket?
2017. aug. 10. 19:32
 10/10 A kérdező kommentje:
Upsz, mégsem, csak nem frissített valamiért. Visszavonom.
2017. aug. 10. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!