Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit gondoltok azokról a...

Mit gondoltok azokról a Magyarokról, akik senkire sem szavaznak, mert feleslegesnek tartják, hisz gáz lesz úgyis minden, akár mi is történik?

Figyelt kérdés
2018. márc. 29. 19:51
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Semmit max, hogy nem értik,hogy igazából ezzel is a fideszt támogatják. Joguk van hozzá. Az ő döntésük.
2018. márc. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%
Ez a baj a demokráciával, az emberek többsége túl buta ahhoz hogy részt tudjon venni a politikai életben.
2018. márc. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Nem igazán tudom hibáztatni ez miatt az olyanokat.
2018. márc. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Ugyanazt, mint bármely más állampolgárról. A szavazati joggal mindenki úgy él, ahogy akar, van aki erre szavaz, van aki arra, van aki amarra, van aki érvénytelen szavazatot ad le és van aki nem megy el. Mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy hogyan használja fel ezt a lehetőséget. Nem ez alapján ítélem meg az embereket, hogy kire szavaznak/nem szavaznak. A jelenlegi felhozatalt elnézve egyébként nem csodálom, hogy sokan vannak, akik így gondolják, én sem döntöttem még el, hogy kire fogok szavazni, mert az igazat megvallva mindegyik párt meglehetősen távol áll tőlem.
2018. márc. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Aki nem szavaz az is szavaz!Hiszem ez által a Fidesz-KDNP-re szavaz! Ez veszélyes!

Aki igy tesz az a Maffiaállamot támogatja!

2018. márc. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Annak ellenére, hogy mindig elmegyek szavazni, "valahol" meg tudom érteni őket.
2018. márc. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
A nemtörődömségük miatt szopunk mindannyian. Ez minden választáson visszatérő probléma, de most különösen nagy a tét.
2018. márc. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"túl buta ahhoz hogy részt tudjon venni a politikai életben"


Arra talán nem gondolsz, hogy csak a háta közepére kívánja az egészet?

2018. márc. 30. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tudod kik miatt "szopunk mindannyian"??? Maximum a kormányfő miatt!!!!
2018. márc. 30. 08:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!