Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért van, hogy a humoristák...

Miért van, hogy a humoristák mind balosak?

Figyelt kérdés
2018. márc. 28. 22:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem a legtöbb humorista minden politikust és pártot elővesz, függetlenül attól, hogy bal- vagy jobboldali.
2018. márc. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
53%

Bödőcs balos lenne? Ez alapján a videó alapján nem hiszem:

https://www.youtube.com/watch?v=K6tAm8ww7jY

2018. márc. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
70%
Én nem hiszem, hogy mind balosak. Volt amikor Gyurcsány volt a kedvenc témájuk, most Orbán és a Fidesz. "Foglalkoznak" ők más politikusokkal is, de többnyire azt osztják jobban, aki éppen kormányon van.
2018. márc. 29. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
39%
Mert aki nem "balos", azt nem is engedik a médiába. Legfeljebb az M1-be, de ott meg nincs humoros műsor (hacsak a Híradót nem tekintjük annak).
2018. márc. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A jó édes ***** válasza:
44%

Nem mind azok, csak a kereskedelmi tévécsatornák nem fognak olyan műsort sugározni, ami akár csak nyomokban is polgári elemeket tartalmaz, mert az nem PC.

Másfelől ha a jobboldali humoristák burkoltan cigányoznak, akkor a baloldaliak nyíltan teszik ezt már évtizedek óta. Emlékezzünk csak Hofi Gézára, akiből csak úgy dőltek a rasszista poénok miközben Kádárral járt vadászni. Vagy a Sas-kabaré, aminél prolibb szórakoztató műsor talán soha nem is született Magyarországon. Szerintem egyik sem a magas-kultúra képviselőinek szólt, Igazából az is kétségbe vonható, hogy lehet-e ezeket humornak nevezni.

2018. márc. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
50%

" Vagy a Sas-kabaré, aminél prolibb szórakoztató műsor talán soha nem is született Magyarországon."


Nos igen, elég gyatra produktum lett belőle, bár fénykorában sem volt a toppon.


A színvonalával max. a néhai "heti tetves" vetekedett.

2018. márc. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Amiért a legtöbb világsztár is... Persze nem mind, de most ilyen korszakot élünk ez van.

Globálisan nézve a legtöbb fiatal is balos szerintem, de lehet tévedek.

Illetve valóban az "értelmiségiség" Magyarországon szinte egyenlő a balossággal.


Én is balos vagyok inkább, de szerintem azért vannak kiváló művészek jobb oldalról is.


Egy humorista ideális esetben pedig pártatlan, objektív mint egy újságíró...

De Bödőcsön kívül ma Magyarországon nem nagyon van normális humorista.

2018. márc. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!