Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért mondják azt hogy Hofi...

Miért mondják azt hogy Hofi Géza nagy humorista volt?

Figyelt kérdés
Én éltem már a 90-es években és akkor sem tartotta sokra, most viszont vissza hallgatva egész egyszerűen borzalmas. Egy Kabos Lacin még most is nagyot röhögök.

#Hofi Géza #politikai humor #magyar humoristák
2017. júl. 8. 09:14
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Ízlések és pofonok...Én már a 70- es években is éltem és az összes műsorán remekül szórakozok ma is. Te nem tartod sokra, szerintem meg egyedülálló figura volt.
2017. júl. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
74%
Lehet éltél gyerekként, de az ő korosztályának ő volt a legnagyobb. Kabos színész volt, Hofi politikai humort csinált. Nem összehasonlítható.
2017. júl. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%

"Én éltem már a 90-es években..."

Ezek szerint fiatal vagy, Hofi Géza karrierje már a '70-es években nagy volt. Attól mert te "borzalmasnak" tartod sokaknak tetszik.

(Ez meg hogy miért a Politika rovatba tetted az kérdés...)

2017. júl. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként Kabos Lacit is kedveltem, de nem lehet összehasonlítani őket, mert egészen más " műfaj" a kettő.
2017. júl. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Egyébként, tényleg: miért is a politika rovatba tetted a kérdést?
2017. júl. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Politikai jellegű a kérdés, sajnos átrakták. A Kádár-rendszer és Hofi elválasztatlan.
2017. júl. 8. 09:38
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk nagyon bejön. Nagy volt.

Komlós János írta a legtöbb " beszédét ".

Nem kötelező mindenkit egyformán szeretni.

2017. nov. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!