Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért van, hogy a humoristák...

Miért van, hogy a humoristák mind balosak?

Figyelt kérdés
2018. márc. 28. 22:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
26%
Ezt mégis honnan veszed?
2018. márc. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
3%

Nem mondanám :D


Elég sok burkoltan cigányozik :D

2018. márc. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
30%
Ők olyan belvárosiasak, szeretik a multikultit, libsik, "értelmiségiek". Az "értelmiség" java is balos... És nagy része nem magyar származású és belvárosi.
2018. márc. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
56%

Nem tudom, máshol hogy van, de nálunk Borsodban a balosok is cigányoznak :)(Bevallom, időnként én is)

Szerintem is a legtöbb jó humorista balos, mint ahogy majdnem minden igazán jó író, de ott van Fábry jobboldalinak, és a tanítványai közül is némelyik mintha inkább jobbra húzna. Bayer Zsolti is nagy humoristának tartja magát, már showja is van, ahol az ellenzéken élcelődik, nekem nem tetszik, de a fityeszeseknek biztos.

2018. márc. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%
Nincs így. Az aktuális kormányt/politikai szereplőket parodizálják (ilyen témában könnyű is fogást találni), de nem ment ez másképp anno a baloldali kormányok idején se.
2018. márc. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
23%
Lerí arról aki szoci mániás , az mindig kizárólag a jobbot ossza . A többi mindkét pártra ver és következetesen osztja a poénjait kritikus , a balos sosem .
2018. márc. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
64%
Bödőcstől egyszer megkérdezték, hogy miért nem fikázza úgy a baloldalt, mint a kormányt? Mire így válaszolt: - Mozgássérültekbe nem rúgunk...
2018. márc. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
39%
Nincs is igazán említésre méltó humorista manapság.
2018. márc. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
20%

"Talán, mert a jobbosok röhejesek."


Akkor a balosok eleve retardáltak? Mondjuk eléggé lerí róluk nap mint nap. ;)

2018. márc. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
8%

"Nem mondanám :D


Elég sok burkoltan cigányozik :D"


Persze, a balf...oldalon aztán nincs ilyen...


Mondjuk elég lenne megnézni valamelyik hulladékgyűjtő kommentrészlegüket valahol micsoda c.....ozások mennek, főképpen az ősszoci suttyók körében. :P

2018. márc. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!