Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért rossz ha a fidesz nyeri...

Miért rossz ha a fidesz nyeri a választást?

Figyelt kérdés
2018. márc. 26. 01:33
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
73%
Mert ha ezek még 4 évet kapnak, akkor még jobban kilopják a szemedet, még pár százezer tehetséges ember fog nyugatra menni (pl én is) és még akár az EU-ból is kirúgatják Magyarországot.
2018. márc. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
66%

ma 8:15


"Azokat meg akik megválasztják őket nem tudom sajnálni, mert megérdemlik, hogy ők sose éljenek jobban és szolgák legyenek."



"Szóval akinek a nyomor kell és a szegénység, az szavazzon nyugodtan a fideszre, de ne csodálkozzon ha éhen hal pár éven belül. Sok sikert hozzá."


Sokáig egyértelmű volt, hogy rájuk szavaznék, mostanában kicsit belegondoltam, hogy nem fogok rájuk szavazni vagy esetleg másra, de sokáig egyértelműen Fideszes voltam és talán most is rájuk fogok szavazni.


Amit írtál ahhoz annyit fűznék hozzá, hogy én és a családom anyagilag jómódban élünk jelenleg a Fidesz alatt és ha nyernek akkor is szinte biztosan jól fogunk majd élni a kormányzásuk alatt. (kivéve persze ha tragédia történik vagy valami más extrémebb eset) És nem vagyunk korrupt Fidesz közeli vállalkozók. Tudod itthon is lehet boldogulni és jól élni, nem kell hozzá feltétlenül külföldre menekülni.


Ezt azért írtam le mert itt a gyk-n sokszor jönnek azzal, hogy de jó nekem én már külföldön élek és milyen jól is élek.


A kérdésre pedig: Kinek ez rossz, kinek az.

2018. márc. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
92%

12: Akkor nézzük a jogállam leépítését.

Nekem saját lakásom van és magam intézem az ügyeit.

2010 októberig tilos volt ipari üzemet nyitni társasházban, mert a Társasházat zavaró rezgéssel és dörömböléssel jár, tehát ha valaki ilyet akart nyitni, kellett közgyűlési határozat a társasháztól, hogy a lakók beleegyeznek. 2010 októberében ezt a Fidesz megszüntette, és pontosan aznap egy arab befektető megnyitotta az ipari üzemét a lakóházunkban!Onnantól nem tuom elintézni, hoyg ne repedjen nálam a fal, és csönd legyen éjjel, és ne riadjak fel szívösszeszorulásra minden éjjel mésfél óránként, mert smemiylen törvény enm véd ez ellen.

Mentem az ÁNTSZ-hez is (egészségi törvények szerint a fenti jelenség akár évtizedekkel megrövidíti egy ember életét), akik szintén arról számoltak be, hogy 2010-2012 közt vonták meg mindenféle jogkörüket, hogy hasonló esetekben eljárjanak és bezárhassanak egészségkárosító dolgokat.

Jogi felsőoktatásba jártam, közigazgatász vagyok, és a saját ügyeimet ahogy viszem, láttam, fokozatosan hogyan vették el az egészséghez, pihenéshez és birtokhoz való jogainkat a saját tulajdonunkban. Mi is anyagilag jómódban élünk, értek is témákhoz és mégsem tudom kijárni magamnak a 10 évvel ezelőtt még magától értetődő alap létezéshez nélkülözhetetlen jogaimat. Nem szenvedünk anyagiakban hiányt, de mégsincs egészségünk és nyugalmunk, és én őszintén szólva még csodálkozom, hogy élek.

Más: 2 hete bementem a szavazóirodába, hogy adják ki, mely párt támogatójaként vagyok nyilvántartva, mint aláíró (ellenőrzésképp, mert a pártok egymásnak adták-vették az aláírt íveket országszerte). A kiadást megtagadták, és arra kértek, ÉN NYILATKOZZAM LE, kinek adtam le ajánlást, és ADJAM MEG MELLÉ a telefonszámomat és az e-mail-címemet.

Ennyit erről, és akkor még csak 2 dolgot érintettem, hetente van 2-3 ilyen ügyem, 8 év alatt több száz.

2018. márc. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
58%

Vagy például bűncselekményi feljelentéseket úgy söpörtek le az asztalról, mint annak a rendje. Meg van véve az egész ügyészség, sehogy nem tudsz áldozatként védelmet kapni, ld. vakkomondor ügy, az én életemben volt ugyanilyen. Elmegyek egy olyan országba, ami aláírta az isztambuli egyezményt, mert itt nem lehet élni ilyen szellemiségben.

De tele van a net hasonló esetekkel, pl. ezt érdemes megnézni:

https://www.youtube.com/watch?v=t_J2gWjohxM

Vagy ennek az oldalnak a bírósági bejegyzéseit:

hunpjp.com

2018. márc. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
82%

12: "A kérdésre pedig: Kinek ez rossz, kinek az."

De engem nagyon érdekelne, hogy úgy látod, hogy ugyanannyi embernek jó, ami van, mint amennyien belehaltak ebbe a rendszerbe?

Attól, hogy a Te környékeden nincsen napi szinten kilakoltatás és árverezés, azért csak tudod, hogy évente hány százezer kilakoltatás van, ami évek alatt az ország lakosságának 40%-át érinti, és csak tudod, és hányan lettek öngyilkosok az elmúlt 5 évben emiatt, és látod a növekvő nyomort az utcán, nem? Ha esetleg nem Budapesten élsz, de voltál itt pár éve, arra kérlek, hogy gyere el újra és nézz körül az utcán a belvárosban! Radikális változás volt az elmúlt 5 évben.

2018. márc. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
23%

Tudod miért vannak a kilakoltatások okoska?

Az imádott gyurcsánybajnai gruppen devizahiteleseket elintéző bűncselekményei miatt!

Az országot azok tették tönkre, és nem a fidesz.

2018. márc. 27. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Én pont a másik végét tapasztalom: van a szomszédban egy önkormányzati lakás, amit hónapok óta nem fizetnek, a lakók hangoskodnak, rongálnak, megfenyegetik a többi lakót, stb. Többször jelezve lett a közös képviselő felé, de a moratórium miatt nem lehet őket kitenni. Pedig az ilyen primitív bunkóknak a tanyán a helye.
2018. márc. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
70%

Azért mert a legkorupptabb sunyi pökhendi aljas szemét tipikus maffiabanda tipikusan azok az "emberek" akiket a hatalom közelébe sem lehet engedni, rájuk nézni meg hányinger.

Meg kellene érteni hogy nem migránsozni kell, a cigányok is itt voltak eddig is az sem lett megoldva, viszont ez a tetű banda ÉVTIZEDEKRE elintézheti az országot, és ne legyen illúzió az is fog következni!

Ébresztő RENDSZERVÁLTÁS KELL mert ha nem akkor úgyis nyugatról fogják elsöpörni ezt a mocsok bandát vagya népharag, és JÓL IS TESZIK!!!

2018. márc. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
57%
#18 A szívemből szóltál.
2018. márc. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
54%

Még ha a Fidesz nyer is, nem sokáig marad kormányon. Nem lesz meg a 4 éves ciklusa s ebben olyan biztos vagyok mint a franc.

Ha nyernek nem fog változni semmi. Tovább folytatódik a rettegtetés, a mélyszegénység a korrupció, a felzárkóztatást segítő EU támogatások lenyúlása, a média megzabolálása, és ki fog alakulni egy fura állapot, a demokratikus diktatúra. Önkényhatalmi kormányzat.

Hozzáteszem, hogy nem vagyok se komcsi se libsi se baloldali se pedig jobb szélsőséges. Egyszerű "értéktelen" diplomás magyar vagyok aki valószínűleg a hátralevő életét NEM itt éli le.

2018. márc. 28. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!