Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Honnan jött az a tévhit vagy...

Honnan jött az a tévhit vagy kitaléció hogy falun csak az M1 fogható?

Figyelt kérdés
A baloldal ezzel érvel itt sokszor hogy ezért a fidesz a legnépszerűbb.
2018. febr. 23. 14:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%
Valami baromságot ki kell találni, mert az egyszerűbb, mint szembenézni saját gyengeségükkel és hülyeségükkel. A nagyörúton belüli libsik tényleg lehet, hogy azt hiszik, hogy vidéken nincs net, nincs RTL, és nem lehet előfizetni bármilyen újságra amit csak akarnak... Ennek cúcspontja az volt, amikor a 444 kitalálta, hogy ők le vannak tiltva a MÁV vonatain. :))) És ezek ezt el is hiszik, olyan hülyék.
2018. febr. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%

Ha megnézed melyek az ingyenes csatornák pl. MindigTV-nél

M1

M2

M4

M5

Duna

Duna World

TV2

Izaura TV

Zenebutik

Fem3

Euronews

RTL Klub

akkor sejtheted, hogy sok kis keresetű, illetve nyugdíjas nem fog mellé extra csomagokat venni, ezek között pedig az Euronewst és az RTL-t leszámítva pedig mind állami vagy közvetve fideszes adó mint a TV2 csoport adói.

Az RTL klub pedig szórakoztató csatorna, a Híradóján kívül érdemben nincs közéleti műsora. Az Euronews meg nem foglalkozik magyar politikával.

Ha ez megnyugtat a vidék nem emiatt fideszes, ahhoz vissza kéne menni a kisgazdákig, hogy hogyan lett a vidék a Fidesz bázisa, de mivel vidéken jellemzően szegények laknak, jelentős részük bizony csak ezt az ingyenes alapcsomagot nézi, főleg a kisnyugdíjasok és hidd el, hogyha 4-5 csatorna migránsozik, meg isteníti a Fideszt, akkor még az olyan falvakban is rettegnek majd a migránsoktól, ahol nem is láttak korábban egyet se, és senkinek sem lesz kétsége afelől, hogy a Fideszre kell szavaznia, hiszen "minden tévé azt mondja".

2018. febr. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Az Euronews már 100 éve nincs a kínálatban
2018. febr. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Jogos kedves harmadik egy régebbi csatornakiosztást találtam a szabadon fogható TV-kről, de ahogy nézem a többi stimmel, bekerül viszont a Spektrum Home, ők se sokat szidják a kormányt.
2018. febr. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%

#2


Mondjuk én az Isaura TV és Retek klub helyére inkább a Spektrumot és a NatGeo-t tenném be. Ezeket még normálisabbnak tartom mint a másik kettőt.

2018. febr. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Aki lepontozott, elárulná, mi baja van a két doku csatornával?
2018. febr. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
Én nem pontoztalak se fel, se le, de szerintem az nem tetszik nekik, hogy ki akarod venni a fideszgyűlölők nagy bástyáját, a retekklubot. :) Ők napi politikai hisztihíradót akarnak, nem tudományos ismeretterjesztést.
2018. febr. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Na ezért fogom lassan visszaszorítani a könyvajánlást, mert 100%, hogy abba is belekötnek majd.
2018. febr. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
Na, de én most adtam egy zöld pacsit neked, hogy jobb kedved legyen, szerintem is jobban járnánk, ha tudományos ismeretterjesztés menne szappanoperák meg hisztizés helyett.
2018. febr. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Fideszgyűlölők nagy bástyája az RTL Klub.

Azért nagyon csúnyán Fidesz hívőnek kell lenni, hogy ezt valaki leírja.

Nem inkább az fideszesek által gyűlölt nagy bástyának hitt RTL Klub?

Az az RTL Klub, ami nem is foglalkozik politikával?


Te jó istene, mi lenne ha az ATV meg a HírTv több emberhez jutna el, azok aztán tényleg leszedik a keresztvizet a drága kormánypártról. Ha már az RTL is ilyen rettegett ellenfél mi lenne ha ezek lennének ingyenesek, akkor milyen fújtatás menne a 888-on meg az origón, és a fideszesek körében.

2018. febr. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!