Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mik a különbségek az arisztokr...

Mik a különbségek az arisztokrácia és a burzsoázia között illetve vidéken kik képviselik a burzsoáziát?

Figyelt kérdés
2018. febr. 22. 10:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Ez két különböző fogalom, nem lehet egymással összehasonlítani. Tájékozódj a Wikipédiáról...
2018. febr. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

"Ez két különböző fogalom, nem lehet egymással összehasonlítani. Tájékozódj a Wikipédiáról..."


A"válaszoló"természetesen tudja a választ de tipikus hozzáállásával kibújik a válasz alól és megpróbál irányt mutatni szóba hozva a wikipediát. Miért teszi? Mert érintett...

2018. febr. 22. 10:31
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Igen, szerintem is az egyes egy arisztokrata, valószínűleg őrgróf. A kérdező meg lusta megnézni a wikit. Így jártunk.
2018. febr. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

"Igen, szerintem is az egyes egy arisztokrata, valószínűleg őrgróf. A kérdező meg lusta megnézni a wikit. Így jártunk."


A"válasz"első fele helyes míg a második fele nem. Természetesen én is tudom a választ ráadásul a kérdésem második felére is de kiváncsi voltam hogy a fenti kérdésem képviselői vállalni is merik-e magukat. Borítékolni mertem hogy nem és igazam is lett.


Tehát a válasz-tovább nem várva mert én velük ellentétben dolgozom és a munkámból élek:


Nincs nagy különbség a két osztály között mert bár az előbbi a régebbi az utóbbi az elnyomottak vére álltal(Bastille)átvette tőlük a vezető és irányító szerepet de ha az elnyomottak újra felkelnek a fenti két osztály összezár és félretéve ellentéteit együtt harcol az elnyomottak ellen.


Mindkét osztály velejéig aljas.


Az előbbi évszázadokon át kizsigerelte a népet és annak munkájából élt kiválóan míg az utóbbi lassan tört előre és legfőbb jellemzője a harácsolás. A minél több pénz szerzése a minél döbb dolgozó munkája révén. Mondja a tévében egy nő hogy ő 45 embernek ad munkát mint magánvállalkozó...ő a burzsuj. Munkát ad de fizetést csak annyit hogy éhen ne dögölj de munkát dögivel majd nyáron ő megy nyaralni nem te a jól végzett munka(általad elvégzett)örömével.


Az arisztokrata is és a burzsuj is dolgozTAT de az előbbi úriember míg az utóbbi egy felkapaszkodott senki.


És sorolhatnám...


Kik képviselik vidéken a burzsujt?


A kulák.


Alászolgája.

2018. febr. 22. 10:53
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Köszönjük a tanítást!
2018. febr. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

"Köszönjük a tanítást!"


Nincs mit burzsuj. És ne hidd azt hogy senki sem ismeri az üzelmeidet és a jellemzőidet.

2018. febr. 22. 11:03
 7/12 anonim ***** válasza:

ajaj... lebuktam...

"Testvér, segítsd a lebukottakat!"

[link]

2018. febr. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"Miért teszi? Mert érintett..."

Így van, egyetértek elvtárs, éberség! Az is gyanús, ami nem gyanús.

2018. febr. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Irritating troll is irritating.
2018. febr. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy válaszoljak, az arisztokrácia a felső réteg hivatalos neve, a burzsoáziát meg ti raktátok rá.
2018. febr. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!