Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha a migráció miatt rossz...

Demokrácia kérdése:

Ha a migráció miatt rossz állapotok vannak nyugat- Európában, akkor miért a magyarok vándorolnak oda be, s nem fordítva?

Figyelt kérdés
plakátok, propaganda

2018. febr. 19. 09:46
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
85%

"de még mindig nem értem, ha ennyire faxa otthon minden miért Bécsben élsz..."


Ő is szeret hanyatlani a nyugattal együtt.

Digo haver ilyen mazochista természetű.

2018. febr. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
21%

Tehát mert Putnokon 2x kiraboltak valakit ez azt jelenti hogy országosan nőtt a bűnözés! 😃 te nem vagy túl okos, ugye?

Ha 3x rabolták volna ki akkor az ország bűnözése Mozambik szintjén van, Nem? 😂😂

2018. febr. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
68%

30#, ne égesd már magad légyszíves.

Te most komolyan azt hoztad ellenérvként az országos statisztikára hogy putnokon 2x kiraboltak valakit?

2018. febr. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
64%
Digo: A putnoki eset jól példáza a jelenlegi közbiztonságot meg azt, hogy mi mindent össze lehet hazudni statisztikával. Miért? Mert maga a polgármester, Tamás Nyaktilós Barna hangoztatja és mutogat papírokat, hogy évek óta javul a közbiztonság Putnokon. :D Ennyit érnek a statisztikák az ilyenekről. :D
2018. febr. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
19%

34#, a putnoki esetnek nulla köze van az országos statisztikához. Azaz 1 eset a több ezerből. Ettől még nyugodtan csökkenhet a bűnözés.

Amúgy a kérdés rohadtul nem erről szól, hanem arról hogy nyugaton nőttek-e a migránsokhoz kapcsolható bűnelkövetések.

Nőttek, nem is kicsit.

2018. febr. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
17%
Én már csak azt nem értem, hogyha Magyarországon migránsok nélkül is burjánzik a bűnözés, mert a magyarok (és cigányok) annyi bűncselekményt követnek el, hogy hajjaj, akkor miért kell még migránst is importálnunk? Hogy még rosszabb legyen a közbiztonság?
2018. febr. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
20%
36#, jogos a kérdés.
2018. febr. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:
82%

,, a putnoki esetnek nulla köze van az országos statisztikához. Azaz 1 eset a több ezerből. Ettől még nyugodtan csökkenhet a bűnözés."


Leírom megint, hogy megértsd: statisztikában bármikor tudok állítani kedvező adatokat még, ha az nem is igaz. Putnoki eset prezentálja miként működik: papíron javul a közbiztonság, egyre kevesebb a bűnőzés, aztán alig van olyan időszak amikor valami bűncselekmény miatt nem szerepel a médiában a város.

Fent ugyanúgy eljátszák ezt, hogy csökken a bűnőzés, stb.

Azt meg már megse említem, hogy sokszor már be sem jelentik a betöréseket, lopásokat, emiatt is tud olyan hamis képet festeni arról, hogy esetleg javulna a helyzet.


Amúgy nem vetted észre, hogy téged parodizáltalak ki? Te csinálod ezt jó ideje, hogy mindig 1-2 esetet emlegetsz, linkelgetsz, aztán amikor elnyomják neked ugyanezt a szöveget, mint amit te írtál nekem (a putnoki eset nem számít bele az ország statisztikájába, stb) te hangoztatod, hogy igenis beleszámít minden eset.

Írhatsz te bármit, amiben igazad van, ha ilyenekkel sokszor lejáratod magadat Digo.

2018. febr. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:
64%

,,hajjaj, akkor miért kell még migránst is importálnunk?"


Meg kell kérdezni Orbánt miért árultak letelepedési kötvényeket boldog-boldogtalannak.

2018. febr. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
20%
39, nem mondtam, hogy letelepedési kötvény párti vagyok. Csak szerintem nem kéne migránsokkal tovább rontani az egyébként is csapnivaló bűnözési statisztikáinkat.
2018. febr. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!