Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egyesek...

Fidesz1987 kérdése:

Miért van az, hogy egyesek szerint az egészségügy romokban van, közben meg az orvosok ki vannak tömve hálapénzzel?

Figyelt kérdés

Ha egy szolgáltatást nem tarok megfelelőnek akkor nem fizetek érte extra pénzt. Ha én egy jó szolgáltatást kapok akkor azért fizetek és még szoktam adni borravalót is.

Tehát én azt látom, hogy itt Magyarországon nagyon jó állapotban van az egészségügy, mivel tudom micsoda pénzek vándorolnak a zsebekbe. Az emberek nagy mértékben meg vannak tehát elégedve azzal ami kapnak. Akkor meg mire fel mondják egyesek, hogy baj van az egészségüggyel?



2018. febr. 11. 23:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Egy ultrahangos orvos mikor kapnhálapénzt? Soha. Míg egy szüléstnek tömik a zseblt
2018. febr. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Trollok legfőbb szabálya: úgy írj ki kérdést, hogy abból ne látszódjon az, miszerint trollkodni akarsz.

Te ezt már a nevednél elbuktad.

Meg évek óta el van pofázva, hogy hálapénzt nem azért kell adni, mert elégedett vagy a szolgáltatással, hanem azért, mert máskülönben az orvosok nem is hajlandóak foglalkozni veled, műtőbe se akarnak addig betolni, míg nem fizettél mindenkinek.

2018. febr. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 szenes43 ***** válasza:

Aki úgy gondolta hogy kint jobb lesz az már elhúzott. Akik itthon maradtak tisztelet a kivételnek, általában közép szintű szakmai képességűek de most már vezetők lettek.Elkötelezettek a jelenlegi kormány iránt és a pénzük számukra elfogadható.

A probléma abból adódik hogy a kormány tagjai és azok rokonai,meg ismerősei soron kívüli kiemelt ellátást kapnak ha szorulásuk van. A képviselők és hasonló sertepertélők a havi gázsiból magánklinikára is mehetnek. A nyugdíjasok nagy többsége meg csak az imában bízhat meg a húgyban míg valaki lepedőt cserél alatta.

2018. febr. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Orvosokat ütném agyon szívlapáttal.
2018. febr. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

"Üveges vagy kérdező?"


Egy kis ideje én is egészségügyi terülten dolgozom. Nem vagyok üveges, látok dolgokat a saját szememmel.

2018. febr. 12. 13:28
 16/16 anonim ***** válasza:
#8: "Nem hinném, hogy megjegyzik." Lehet, de attól még sok beteg, ebben reménykedik.
2018. febr. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!