Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egyesek...

Fidesz1987 kérdése:

Miért van az, hogy egyesek szerint az egészségügy romokban van, közben meg az orvosok ki vannak tömve hálapénzzel?

Figyelt kérdés

Ha egy szolgáltatást nem tarok megfelelőnek akkor nem fizetek érte extra pénzt. Ha én egy jó szolgáltatást kapok akkor azért fizetek és még szoktam adni borravalót is.

Tehát én azt látom, hogy itt Magyarországon nagyon jó állapotban van az egészségügy, mivel tudom micsoda pénzek vándorolnak a zsebekbe. Az emberek nagy mértékben meg vannak tehát elégedve azzal ami kapnak. Akkor meg mire fel mondják egyesek, hogy baj van az egészségüggyel?



2018. febr. 11. 23:28
1 2
 1/16 A jó édes ***** válasza:
96%
Hát aki túléli az joggal lehet megelégedve. A halott páciensek viszont már nem adnak hálapénzt.
2018. febr. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
A paraszolvencia egy fertő, amiről nem csak az orvosok tehetnek, hanem a sok idióta is, akik egymás buzdítják a "tiszteletdíj" megfizetésére.
2018. febr. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%

A hálapénz bizonytalan.

Senki nem szereti a bizonytalanságot.


És nem mindenki kap hálapénzt,csak azok,akik magasabb szintet töltenek be az egészségügyben.


Nővérek,ápolók,stb ők nem kapnak semmit,max egy doboz bombont:D

2018. febr. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
98%
Az a baj, hogy en amikor kórházban voltam, nem egyszer láttam, hogy már műtét előtt adták a "hálapénzt" az orvosnak. Tehát aligha a háláról és elégedettségről szól a történet...
2018. febr. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
Sőt, aki utólag adja, az sem feltétlenül hálapénzként adja. Inkább csak azért, hogy ha legközelebb "odakerül", az orvos emlékezzen rá és úgy kezelje...
2018. febr. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%

Azért itt két dolgot külön kell szedni a kapott szolgáltatást és a környezetet ahol kapod.


A gyógyítás amiért hálapénzt adunk, nem azért, hogy sikerült 8. embert is bezsúfolni egy 6 ágyas kórterembe, hiszen ez nem az orvosok, nővérek hatásköre. Nem ők fognak dönteni egy kórház bővítésről, átépítésről.

2018. febr. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%
Még a neved is basszus... Marha vicces troll vagy, és be is kapták a csalit.... Feldobtad az estémet!
2018. febr. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%

"Inkább csak azért, hogy ha legközelebb "odakerül", az orvos emlékezzen rá és úgy kezelje..."


Nem hinném,hogy megjegyzik.

Amit ma adsz,holnap már a múlté:)

2018. febr. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
95%
Hát komám te nagyon el vagy tévedve! A hálapénzt nem azért adják, mert nagyon meg vannak elégedve a fantasztikus szolgáltatással, hanem azért, hogy egyáltalán túléljenek. Hálapénz, illetve a magán egészségügybe fizetett milliárdok azért "kellenek", mert különben hónapokat vársz egy ultrahangos vizsgálatra vagy egy egyszerű rutinműtétre is. Ha az egészségügy jól működne, akkor nem lenne szükség hálapénzre.
2018. febr. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Üveges vagy kérdező?
2018. febr. 12. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!