Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha belépek a Fideszbe, kaphato...

Ha belépek a Fideszbe, kaphatok tőlük munkát?

Figyelt kérdés

Belegondoltam a kapitalizmusba és rájöttem hogy az állam dolgozójaként van a legkisebb esélye annak hogy megszűnik a munkahelyem, hiszen a legstabilabb gazdasági szereplő egy nemzetgazdaságban maga az állam.


Ezért logikus hogy neki szeretnék dolgozni, így maximalizálva annak az esélyét hogy lesz munkahelyem, tehát jövedelmem, tehát megélhetésem, tehát fenntarthatom a létem.


Viszont az állam dolgozója meg úgy nyilván nagyobb eséllyel lehetek, ha a kormányzó párt tagja vagyok.


Így belépnék a pártba és nekik (illetve az állmnak) dolgoznék.


Képességeim : enyhén intelligens (átlag felett 25-30 ponttal, IQ), jó munkabírású, lelkes, kitartó vagyok.


De tudnának rögtön munkát adni?


2017. dec. 8. 05:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

" Majd azért ne csodálkozz, ha kormányváltáskor megszűnik a munkaviszinyod :)"


Állami munkaviszony (Miniszteri és államtitkári posztokat kivéve) nem szokott megszűnni. Elég furán nézne ki ha pl.: az M1 munkatársait több száz embert csak úgy kirúgnának nemde?

2017. dec. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

350 ezer felesleges közalkalmazottról beszélnek...

Ha van gyomrod a Fideszhez, akkor menj, állj be a sor végére; egy idiótával több vagy kevesebb nem számít...

Valami értelmes és hasznos munkán nem gondolkodtál? Vagy te is csak a nép nyakán akarsz herepacsizni?

2017. dec. 9. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!