Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért románozzák le a Magyaror...

Főzős Laci kérdése:

Miért románozzák le a Magyarországon munkát vállaló Erdélyi Magyar Édes Testvéreinket?

Figyelt kérdés
Én nem értem ezt az országot,hogy miért sok buta,rossz indulatú ember.És ők hol voltak történelem órán?
2010. máj. 24. 01:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
74%

Nekem a hugom románozott le egy székelyt, de meg is kapta tőlem az agymosást egy gyors félórás töri néven.

Rohadtul tud idegesíteni amikor hülyeségeket beszélnek az emberek.

2010. máj. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Jó érzés ezeket a sorokat olvasni,hogy azért van még remény!
2010. máj. 25. 12:29
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy jo kerdes. En azt vettem eszre, hogy az idos generaciobol indult el ez, mert ok meg nem tudtak globalisan gondolkodni. Sok idos embernek az vagy, aminek szulettel es ahol szulettel. Ha valaki nem Magyarorszagon szuletett, szamukra nem volt magyar. Szoval szerintem ez felfogasbeli kulonbsegbol ered. Teny es valo, hogy helytelen, de abban is van igazsag a masik oldalon, hogy ezek az emberek alt. nem magyar allampolgarok, nem eltek Magyarorszagon. Igazabol nagyon rossz a helyzetuk, mert a romanok azert utaljak oket, mert magyar kisebbseginek tartjak oket, a magyarok meg kirekesztik oket, mert Romaniaban szulettek, tehat roman allampolgarok. Biztos nagyon nehez lehet elszakitottan, onkentelenul kisebbsegikent elni mindenhol. Mert a hatarontuli magyarok sajnos sehol sem tudjak magukat otthon erezni emiatt.
2010. máj. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!