Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi erről a véleményetek?

Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés

[link]


Kicsit kiakadtam. Csak nekem tűnik fel a sok fiatal, életerős, zsebredugott kézzel az utcán álldogáló retkes cigány?

Szerintem a katasztrófavédelem ki sem vonul, azokat is csak meglincselnék, ahogy a mentőket, tűzoltókat szokták.

Jó ez így szerintetek?


2010. máj. 18. 12:26
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
2010. máj. 19. 23:24
 12/14 IQnindzsa ***** válasza:

Nagyon nem szoktam szimpatizalni a gardaval meg a jobbikkal de most ketszeresen is mellettuk vagyok. Eloszor is... Amikor lincselni kell vagy valami balhe van akkor azonnal ott van az osszes cigany. Most amikor a sajat hazaikat fenyegeti az arviz, hol marad a fene nagy csorda szellem? Amugy meg mit sirnak? Maguknak koszonhetik ,hogy a mentos nem megy be hozzajuk.

A masodik... A beposztolt videon azt lattam ,hogy a garda kiment es 'ember volt a gaton'.

Nem lattam ezt egyetlen masik nyomorult part aktivistaitol sem. Pedig nekik is vannak aktivistaik boven. Szoval... Ebben az esetben Respekt a gardanak.

2010. máj. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Jellemző, büdös férgek semmit nem csinálnak maguktól.Minek óbégat az asszony legalább fürdik a purde, vízhez ér?!Érdekes a magyarok feltalálják magukat, dolgoznak kortól, nemtől függetlenül, nem a szivattyú mellet szotyiznak, ordibálnak.Respect minden dolgozó magyarnak.A másik, hogy nemkéne annyi kölköt elleni, aztán meg lenne oldva a gond, nem lenne a csoport fele kisgyerek.Csak hát míg a magyarnál a felnőtt a kenyérkereső, addig a boxosoknál a pulya...
2010. máj. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A katasztrófavédelem ki sem fog vonulni mivel nincs beavatkozó állománya. A katasztrófavédelem a tűzoltók főnökei, de ők nem fizikai munkások, hanem íróasztalnál pöffeszkedő semmittevők.
2010. júl. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!