Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi erről a véleményetek?

Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés

[link]


Kicsit kiakadtam. Csak nekem tűnik fel a sok fiatal, életerős, zsebredugott kézzel az utcán álldogáló retkes cigány?

Szerintem a katasztrófavédelem ki sem vonul, azokat is csak meglincselnék, ahogy a mentőket, tűzoltókat szokták.

Jó ez így szerintetek?


2010. máj. 18. 12:26
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

[link]


A mocsok náczik !

:-)

2010. máj. 18. 12:28
 2/14 anonim ***** válasza:
62%

"hát itt legalább 1000 ember él, a fele gyerek vagy csecsemő"

hát igen, cigányok. bszni van eszük, de dolgozni nem.

francért nem árasztotta el az egészet, sodorta volna el a francba az egész ilyen mocskot.


csk óbégatni tudnak. ugat, hogy jajj, kaptak zsákokat meg homokot. hát basszus, neki kellett volna állni csinálni. máshol a 15 éves gyerek is beáll dolgozni ha kell. szánalmas. hát még az index, hogy ezt úgy adja elő mintha szegények...

2010. máj. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%

Igen én is azt néztem :D:D


Ott van a végén a lényeg...


"mi már az ötödik ilyen árvizet éljük át"


Mi történt azóta? Resetelt az agyuk? Most nem tudják mit csináljanak... az előző 4 árvíznél tudták? Most hirtelen elfelejtették? Na ne vicceljenek már... Kicsit túlzásnak érzem, bent van a házakban a víz? Mondja az ember hogy "10 centi híján majdnem bent volt a házakban a víz", magyarán nincs bent, tehát ügyesen megoldották. Hol a probléma?


És igen, büdös náczik :D:D A fene a pofájukat :D:D


[link]

2010. máj. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%

ha segítettek volna nekik, akkor az a baj, most meg nem segítettek, most az a baj.


el van b*szva az egész...

2010. máj. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Azért a segílyke nem marad el, gondolom.

Kicsit sírdogálnak, panaszkodnak, de már gondolatban meg is vették az új plazmatévét a várt segélyből.

2010. máj. 18. 12:40
 6/14 A kérdező kommentje:

Igen!

Index címlapon!

Szégyen!!!!!

2010. máj. 18. 12:41
 7/14 anonim ***** válasza:

Na, az index a hiteles hírportál...szerintük ez a legfontosabb hír az országos árvíz idején. Nagyon megható.


Gondolom akinek a házát árvíz fenyegeti, vagy éppen a már víz alatt van, annak a gáton kellene állnia és pakolnia a homozsákot, vagy éppen a még el nem öntött házakat megvédeni. Legalább is nálunk ez így megy, és nem azt várjuk zsebre tett kézzel, hogy elfolyjon a víz.

A videóból is látszik, hogy ők mindent megpróbáltak.


Nem tudom ki adta kölcsön a 2 szivattyút, de keresztet vethet rá.

2010. máj. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%
tipikus:) pontozni bejönnek az emberek, de ellenérvleni már képtelenek:)
2010. máj. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%
Nyugi :) Mindjárt megkapjuk hogy náczi fasiszta gárdista emberevő kannibálok vagyunk :D
2010. máj. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%
remélem bele fulladnak a vízbe
2010. máj. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!