Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha Soros ennyire veszélyes és...

Ha Soros ennyire veszélyes és bizonyíthatóan kártékony, ahogy állítják, miért nem perelték már be?

Figyelt kérdés

Mind külföldön, mind belföldön hallani Soros György és a szervezetei ellen ágáló szólamokat. Sokan arról beszélnek, hogy bizonyítottan Európa és Magyarország ellen dolgozik.

Ha ez tényleg így van, miért nem perelték már rég be/jelentették fel? Akár a magyar kormány, akár bárki más. Ha tényleg olyanokat tesz, mint amit állítanak róla, akkor már rég elítélték volna és egy börtönben ücsörögne gazdasági bűnözésért, nem?



2017. jún. 1. 12:18
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Az előző hazugságodhoz meg csak annyit, hogy nem Brüsszelben hanem Angliában, és nem "szót emelt" hanem nyilvánosan faji gyűlöletre uszított, amiért teljesen jogosan csukták le, ilyen törvény Magyarországon is van. Ennyit a szavahihetőségedről, csúsztatsz és hazudozol folyamatosan.
2017. jún. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Bocs de ne magadból indulj ki. Én nem vagyok politikus hogy hazudozzak. Lehet Tévedek, lehet félre vagyok informálva, én csak leírtam azt hogy én mit gondolok. Én kis ember vagyok ahhoz hogy belelássak a nagyok játékába. De még Ti persze mindent tudtok. Ti vagytok a nagy rendszerváltó jövő. Remélem az előtt ébredsz fel mielőtt késő lenne.
2017. jún. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
47%
Büntettèk már meg. De nagyon nehéz leállítani valakit egy olyan rendszerben, amit ő (is) működtet.
2017. jún. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
A bűntett és a jó erkölcsbe ütköző tett között van különbség. Az utóbbi miatt még senkit nem ítélték el. Lásd Mo-on egyes (régi) kisz-es meggazdagodásokat...Stb.
2017. jún. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 sörpocak ***** válasza:

"Momentum."


Igazából a Momentum is csak egy népszavazást kezdett meg. A lakosság döntött volna olimpiaügyben, az pedig erősen kétséges, hogy Soros megvette volna a szavazók 51%-át.


"Érdekes én még nem hallottam olyan országról ahol olimpiát rendeztek és az rossz lett volna az országnak."


Görögország. De egyébként szinte minden olimpia veszteséges volt, és sok egyéb országban is tüntettek már azért, hogy náluk ne legyen olimpia, mert féltették a gazdaságukat.


"A többi nevet megtalálod az interneten, de ott vannak minden országban valami mögé elbújva."


Speciel szerintem is helytálló az állítás, hogy Sorosnak a legtöbb országban vannak szervezetei, de idehaza ez olyannyira túlnőtte magát a kormánypropagandában, hogy ott is Sorost képzelik, ahol nincs is.

Sőt, ezt a saját bőrömön is tapasztaltam. Egy civil szervezetnek vagyok a tagja, felszólaltunk, és késöbb azt kellett olvassam a hírportálokon, hogy Sorosbérenc vagyok az egész szervezettel együtt. (Pedig ha tudnák, hogy saját zsebből fizetünk mindent...)


Másrészt:

[link]


A cégnek Soros előtt is voltak korrupciós vádjai, de szerintem egyszerűen csak várjuk ki a bírók ítéletét.


[link]


Ez a fentebbi túlfantáziálásos írásomat erősíti, úgy hiszem.


[link]


1. Pestisrácok? Remélem itt senki sem gyakori olvasója.


2. Ez egy petíció, közel sem jogerős elfogatóparancs.


3. Olyan dolgok vannak benne.... nem Sorosra, hanem alapjáraton a szupergazdagokra jellemző. Minden pénzes ember választott magának jelöltet a választásokon, akit aztán pénzelt, Soros ebben nem kirívó. Ez a mi szemszögünkből korrupció, de ott ezt egész máshogy kezelik.


Soros az üzleti életben érzéketlen és a profitért károkat is okozott, de ezen is van a hangsúly: a profitért, és nem magáért a károkért.

Ezek mellett viszont egyetemeket, alapítványokat és miegyebeket is támogat, az utóbbi években pedig nem is tevékeny a vén csont.


Nem ő az egyetlen befolyásos és pénzes ember Európában, csak az erőltetett kormánypropaganda fújja fel az alakját, mint egy lufi.

2017. jún. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 Andizsuzsi ***** válasza:

"Érdekes én még nem hallottam olyan országról ahol olimpiát rendeztek és az rossz lett volna az országnak."


Görögország, Brazília? De mondj az utolsó 10 olimpia közül egyet (talán Sidney-t leszámítva), amelyik nem volt veszteséges!

2017. jún. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

"Bocs de ne magadból indulj ki. Én nem vagyok politikus hogy hazudozzak."


Csak politikus tud szerinted hazudozni. Újabb bizonyítéka a kifacsart világképednek.


" Lehet Tévedek, lehet félre vagyok informálva, én csak leírtam azt hogy én mit gondolok."


És bizonyítékok hiányában tetted, közönséges rágalomhadjáratot folytatsz Soros ellen, ezért nevezünk ostobának.


"Remélem az előtt ébredsz fel mielőtt késő lenne."


Most meg még fenyegetőzöl is. Na elmehetsz a sunyiba, fideszdroid.

2017. jún. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

21-es: Azt azért ne felejtsük el, hogy nagyon könnyen tudják úgy csavarni a dolgot, hogy ha kritizálsz egy népcsoportot, egyből megbélyegeznek, hogy ilyen, meg olyan vagy.

Vannak már olyan emberek köztünk, akiket már senki sem mer még jogosan se kritizálni.

Lehet most a migránsokkal is ezt akarják eljátszani. Néhány embert lesittelnek, jól megszellőzteti a média, aztán 10x is meggondolod, h mit írsz a migránsokról.

Nem biztos, h ez történt, de megtörténhet.

2017. jún. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

[link]


A fontot is bedöntötte a szent főnökötök. :D


Csak nem fizetett bérencek vagytok? :P

2017. jún. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!