Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményed erről az...

Mi a véleményed erről az antifasiszta tréningvideóról?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=hz512uYOzLk


:DDDDDDDDDDDDDDDDD


2010. máj. 16. 21:35
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

"És még annyit hozzátennék, hogy a nyugati társadalomban kialakult egy erős civil immunreakció az újnáci huliganizmussal szemben. Ilyet például sosem látnál nálunk (legfeljebb pár tucat tüntető bölcsészt):"


Most a nácik provokálnak ezen a videón vagy az antifasiszták? Minek mennek oda a nácikhoz provokálni? Ezt nem értem... és nem vagyok náci.

2010. máj. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
10%

Kedves kérdező, lehet, hogy agymosottnak tartod a németeket, de sokkal jobban élnek, mint mi a következő 10-15 évben bármikor is fogunk.


Vagy a kopasz, agyontetovált, tenyérbemászó képű Ian Stuart fanok az agymosottak? Ezzel még én is egyetértek.

2010. máj. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
20%

22:29


Az antifasiszták elvonultak előttük, és elmondták a véleményüket, minden tettlegesség nélkül. A tyúkagyú náci gyerek meg elkezdett kapálózni. Megérdemelte.

2010. máj. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

látszik az antifák értelmi szintje


nagyon látszik

2010. máj. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
37%

Ki azaz Ian Stuart? :D


És kedves kérdező; én nem szoktam védeni a zsidókat :) Egyébként is nálam nem a származás ill. az ideológia számít, hanem a tettek! Igen, sok vezetőbeosztású zsidó opportunista és rosszindulatú, de sok olyan zsidót ismerek, akik nagyon korrekt emberek, sok ember vehetne példát pár zsidó ismerősömről! És ismerek olyan jobbikos srácot, aki a világ egyik legnagyobb szívű embere, és emellett még művelt is. Sőt, punkok között is ismerek egy-két jó arcot.

2010. máj. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Jajj, bocsi, én nem 67%-s vagyok XD
2010. máj. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

"66%"


ilyenkor hirtelen mindenki olyan sok zsidót meg cigányt ismer nem?:D

2010. máj. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

"ilyenkor hirtelen mindenki olyan sok zsidót meg cigányt ismer nem?:D"


Cigányt már azért ismerek sokat, mert sokáig boxoltam egy olyan egyesületnél, ahol rajtam ívül mindenki cigány volt :D Hidd el, 90%-a nem normális... Zsidót meg középsuliból ismerek egy-kettőt, azok normálisak voltak.

2010. máj. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Ja, hogy azt írtam, hogy sok olyan zsidót... Bocsi, ez dezinformálás volt :D
2010. máj. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Csak sajnálni tudom őket. A 2. VH óta fasizmus nem létezik, és akkor is csak Olaszországban volt jelen.... Ha még antinacionalista lenne a nevük, akkor valami értelme is lenne... Mellesleg aki felhozta a Japán példát, annak üzenem, hogy az ott volt kormányon lévő "Japán Liberális Párt" szélsőjobboldalibb, mint a Jobbik :D. Lehet, hogy vannak szex-hotelek, de illegális minden kábítószer, a közéletben tabu a homoszexualitás (teljesen fel voltak háborodva amikor a német külügyminiszter vitte magával a "barátját"), és mellékesen utálják a bevándorlókat, mert a bűncselekmények 90%-át bevándorlók követik el (mondjuk különös módon minket magyarokat nagyon szeretnek). Illetve háborús hősként ünneplik azokat a halott katonákat, akiket USA háborús bűnösként tart számon a 2. VH után. Szóval aki Japánra azt mondja, hogy liberális, az nagyon tájékozatlan.
2010. máj. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!