Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Antifák! Mi szükség van...

Antifák! Mi szükség van Antifasiszta mozgalmakra?

Figyelt kérdés
Gondolok én arra, hogy MO.-n soha nem volt Fasizmus, és rasszizmus sincs Mo.-n, csak ha az annak nevezhető, hogy nem szeretem őket, mert napi szinten ölnek magyart
2010. jún. 18. 22:09
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
44%
Minek tesz fel kérdést olyan valaki aki tök hülye a történelemhez?
2010. jún. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
65%

Hiába úgyis kimagyarázzák magukat


antifa=szánalom

2010. jún. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
71%
válaszoló, magyarországon egy fasiszta volt, mikor Mussolini idejött. a nyilasok nem fasiszták... sokan azt sem tudják mi a fasizmus.
2010. jún. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
40%
Gömbös Gyula az fasiszta volt
2010. jún. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
48%

az alatta lévő magyarázattal nem értek eggyet, de a kérdésre visszatérve: Valójában semmi, de ez azért mehet így mert tudod demokráciában élünk és mindenki ott vonulgat ahol akar lsd : Gárda, amit én NEM helytelenítek,mert tényleg hülyeség volt betiltani őket. nem bántottak még senkit csak parlagfüvet szedtek, homokzsákot pakoltak, vonulgattak,de tettlegesség nem történt!

Ja és nem tudom magam belegyömöszölni az "antifa" kategóriába!

2010. jún. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem se kellett volna betiltani őket.Katonásdit játszani,főleg ha szellemileg sérültek játsszák nem tilos.Meg is kell őket dícsérni,mégiscsak jobb mintha nyilvánosan a kukijukkal játszanának.
2010. jún. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
68%

hát barátom! te se nagyon találkoztál még Gárda taggal! Csak mert baloldali vagy nem kell rögtön lefikázni őket!

Mint mondtam EDDIG semmi rosszat nem tettek, tehát abszolúte megalapozatlan a betiltás! az meg hogy félelmet kelt vkiben...pffff ezt azért nem hiszem! Most akkor tiltsuk be a tányérsapkát is, mert én félek tőle! egyszer megvertek a rendőrök, mert hosszú volt a hajam és amikor fel akartam jelenteni, azt mondta, hogy ne pofázzak vissza tányérsapkás ÚR-nak!

2010. jún. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
44%
amugy ha true MSZP-s vagy, akkor ne nagyon védd az antifasisztákat, mivel ezt a Fidesz találta ki! (lsd: még ezen kívül: Élet menete stb.)
2010. jún. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
40%
Ismerek pár Gárdás srácot. Részegen szoktak a kocsmában "karlendítősözni", közben németül ordibálnak. Ha nem fasiszták akkor miért csinálják ezt? hmmm... Egyébként már ők is elmagyarázták nekem, hogy hülye vagyok mert a fasizmus az nem az amire én gondolok. Mert én nem ismerem a történelmet. Igazad adtam nekik és hazamentem. Készültem pár órát a másnapi makroökonómia vizsgámra, majd Nozick-ot olvastam... :)
2010. jún. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
49%

Ők valóban teljes jogú tagjai a Gárdának? :D

Amugy meg helyesen tedted, hogy otthagytad őket! Én is ezt csináltam volna, mert nem bírom az ordenáré stílust!

Pláne ha még vizsgám is van mellé :D

2010. jún. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!