Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményed erről az...

Mi a véleményed erről az antifasiszta tréningvideóról?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=hz512uYOzLk


:DDDDDDDDDDDDDDDDD


2010. máj. 16. 21:35
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és még valamit kihagytam: Norvégia. Norvégiának van a világon a legstabilabb gazdasága, és nem divat a liberalizmus.
2010. máj. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
2010. máj. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
0%

Én mondjuk azt nem értem, hogy a gazdasági és a közéleti liberalizmusnak miért kell kéz-a-kézben járnia?


Ha egy országnak nacionalista, konzervatív gazdasága van, attól még mondjuk miért ne lehetnének homi polgármesterek, legális könnyűdrogok és prostik, meg ilyenek?

2010. máj. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
11%
Az még mindig nem egészen világos, hogy miért tartjátok liberálisnak azokat, akik a neonácik ellen vannak. Az általatok is emlegetett nyugati világban nemcsak a baloldali, hanem a konzervatív pártok is határozottan elítélik a fasizmust. Ebben sajnos éppen mi magyarok vagyunk nagyon lemaradva.
2010. máj. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
10%
Sikerült a hétvége legszánalamsabb kérdését kiírnod. Engedd meg, hogy gratuláljak!
2010. máj. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

"Az még mindig nem egészen világos, hogy miért tartjátok liberálisnak azokat, akik a neonácik ellen vannak. Az általatok is emlegetett nyugati világban nemcsak a baloldali, hanem a konzervatív pártok is határozottan elítélik a fasizmust. Ebben sajnos éppen mi magyarok vagyunk nagyon lemaradva."



A konzervatívok elítélik a fasizmust, de ők egyben tesznek is a neonácikra nagy ívben, inkább fontosabb dolgokkal foglalkoznak. És igen, mi ebben is le vagyunk maradva, hogy míg a konzervatívok, esetleg más ideológiája pártok teszik a dolgukat, addig nálunk Magyarországon a fasizmussal meg az antifasizmussal terelik el a figyelmet a kormány igencsak kártékony tevékenységeiről, és mi erre vevők vagyunk, sajnos néha én is... Egyébként én sem szimpatizálok a szélsőjobboldallal, de nem is gyűlölöm őket, inkább lesz@rom őket, bárcsak ők lennének az ország legkomolyabb problémái.

2010. máj. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
20%

És még annyit hozzátennék, hogy a nyugati társadalomban kialakult egy erős civil immunreakció az újnáci huliganizmussal szemben. Ilyet például sosem látnál nálunk (legfeljebb pár tucat tüntető bölcsészt):


http://www.youtube.com/watch?v=mmn0OzQHDo4

2010. máj. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

antifasiszták nem normálisak



utáljuk őket

2010. máj. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

A válasz írója 67%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:12


köszi! főleg akkor nagy elismerés, ha te vagy az aki állandóan a zsidókat mentegeti illetve cssak próbálja a hazugságokkal

2010. máj. 16. 22:26
 20/30 A kérdező kommentje:

A válasz írója 52%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:22


szegény agymosott németek

2010. máj. 16. 22:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!