Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi lesz velünk Magyarok?

Mi lesz velünk Magyarok?

Figyelt kérdés
Vajon mi lesz a magyar nép sorsa 50-60 év múlva? Hiszen vezetőink kihasználják, kiszolgáltatják országunkat. Legjobb fiaink külföldre mennek, viszont gyorsan szaporodik egy primitív népcsoport ami nem lesz a társadalom tevákeny tagja. Már most a hitelezőink parancsait lessük. Meddig tart ez?
2010. máj. 11. 15:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Jósok vagyunk mi, heee? :D
2010. máj. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
23%

hogy veletek Magyarokkal mi lesz azt nem tudom, de én és az ország többi magyarja éldegélni fog, ha meg nem hal addig.

Engem az is érdekelne, hogy mi lesz veletek Molnárok, Szabók, Kovácsok stb stb. Miért csak a Magyar-ok? Kérdezd meg Magyar Bálintot.

2010. máj. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Több dologra is szeretnék reagálni!

Az egyik az lenne, hogy a média szerintem sem pártatlan, a nagy cégek népbutító gépezete, és számomra nagyon átlátszóak a hazugságok és aa figyelemelterelő manőverek, de sajnos megtehetik.

Valaki szerint a zsidókkal van a probléma és semleges vagyok velük kapcsolatban Izrael egy sivatag volta amikor megkapták. Virágzó államot csináltak belőle.

A kisebbségről meg annyit, hogy a primitív kis agyával látja a gyerekek száma és postás által hozott összeg között az egyenes arányosságot, arra ösztönzi hogy a putrit töltse meg utódaival akik nevelés hiányában nem válhatnak a társadalom hasznos tagjává. Jobb esetben csak segélyen tengődnek. Rosszabb estben bűnözővé, adócsalóvá válnak. Ez nagyon nem jó. Ezért kérdezném mért félünk a jobbiktól egyedül ők ismerik be ezt a problémát. A többi párt szerintem csak a potenciális szavazót látja bennük.

2010. máj. 11. 20:10
 14/15 anonim ***** válasza:
Azért félnek egyesek a jobbiktól, mert nem olyan régen néhány millió embert öltek meg tervszerűen a jobboldali eszmék miatt. És az emberek nem szeretik a megfélemlítést. A cigány és egyéb kisebbségeket pedig muszáj lesz előbb-utóbb elfogadni és támogatni a beintegrálódásukat, mert másképp nem fog megváltozni a helyzetük, és így a miénk se. Csak itt jobban szeretnek utálkozni az emberek, mint logikusan gondolkozni.
2010. máj. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A baloldali eszmék miatt meg 100 millió embert öltek meg, mégse retteg senki a baloldaltól. Hogy is van ez?


A cigányokat mindenki elfogadná, de amíg ők nem tesznek semmit a beilleszkedésük érdekében, sőt, csúnyán visszaélnek a nekik nyújtott segítséggel, addig sokan utálni fogják őket. És teljesen jogosan.

2010. máj. 12. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!