Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi lesz velünk Magyarok?

Mi lesz velünk Magyarok?

Figyelt kérdés
Vajon mi lesz a magyar nép sorsa 50-60 év múlva? Hiszen vezetőink kihasználják, kiszolgáltatják országunkat. Legjobb fiaink külföldre mennek, viszont gyorsan szaporodik egy primitív népcsoport ami nem lesz a társadalom tevákeny tagja. Már most a hitelezőink parancsait lessük. Meddig tart ez?
2010. máj. 11. 15:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
24%
Nem tudom, én is tartok a Jobbik térnyerésétől, és akkor nekünk végleg kampec.
2010. máj. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom, de a problémát nagyon jól megfogalmaztad. 50-60 év rengeteg, addig lehet hogy egész Európában lesz majd egy hatalmi átrendeződés, és az majd hat valahogyan a mi országunkra is. Magától biztos nem képes semmire sem. Még azt sem lehet megmondani, hogy a mostani "válságból" mi lesz néhány év múlva.
2010. máj. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
lehet, hogy 1-2évtized múlva országunk se lesz már. nem azt mondom, hogy a zsidók viszik el, akárki, simán el tudom képzelni, hogy valami indokkal majd széjjelszednek minket, közösen, hisz mi úgyis hagyjuk. sőt ahogy elnézem az embereket, még örömtáncot is járnának hozzá, mert "a külföld jó"...
2010. máj. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudom milyen idős és nemü vagy. Ha gyermek vagy, gondolkozz. Ha túl vagy a gyermekkoron, akkor hány gyermekedet neveltél fel? No ennek tükrében tedd fel az ilyen kérdéseket!
2010. máj. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Tudod, ezt a magyar történelem több mint ezer évében már számtalanszor feltették - és még itt vagyunk. Olyan nem volt, hogy sehogy se lett volna, nem kell minden katasztrófa-elméletet készpénzként venni, mert a dolgok legalább olyannyira függnek a külső tényezőktől, mint tőlünk magyaroktól.
2010. máj. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

"viszont gyorsan szaporodik egy primitív népcsoport..."

Gondolom egy népre gondolunk...ők lesznek már többen, övék lesz az ország. Már most több jár nekik, mint nekünk, nem még, ha többen is lesznek. ,,de remélem nem így lesz, csak tenni kéne érte.

2010. máj. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nagyon jól megfogalmaztad. Ez a dolog már az én fejemben is sokszor előjött. siránkozással nem megyünk semmire. Sajnos a sorsunk attól függ , h össze tudunk e fogni, és közös ügyekben határozottan kitartani az elképzelések mellett. Az a baj, h a politikusok teljesen tönkretették az országot, meg a buta emberekre se számithatunk.


Abban látnám a javulást, ha a sok politikus , és hazaárulók, csalók börtönbe mennének, lenne születés szabályozás, az emberek rá lennének kényszeritve a munkához való helyes hozzááálláshoz, itt most a lusta nemtörődöm emberekre értem, meg a normális gyereknevelésre. Szinte az egész ország nincs tisztába azzal, h milyen értékeink vannak. Na persze a zsidók tudják helyettünk is, nem véletlen akarnak ide jönni mindent felvásárolni, mostmár értem miért akarnak az EU-hoz tartozni. Meg a médiát is nagyon meg kellene változtatni!Elég volt az agymosásból! Elég puhap*csüek a magyarok, h hagyják, h az országukat szétszedjék, őket meg rabszolgasorba döntsék.



Szóval, panaszkodás helyett észhez kéne térni. És cselekedni!

2010. máj. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
A kérdező a kuruc.infó rémhírportál áldozatául esett szenvedélyes rettegő. Úgyhogy ha így halad tovább, az ő sorsát 50 éven belül Lipótmezőn, vagy Döblingben látom folytatódni.
2010. máj. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
31%

"Nem tudom, én is tartok a Jobbik térnyerésétől, és akkor nekünk végleg kampec."



féljél b+


http://www.youtube.com/watch?v=qaieJK4D_DY


RESZKESS!

2010. máj. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ez a nép már sok mindent kibírt,reméljük ezt is ki fogja.
2010. máj. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!