Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Császár vagy Király lennél...

Császár vagy Király lennél inkább?

Figyelt kérdés
Ha tiéd lenne a legfőbb hatalom egy országban akkor melyik címet viselnéd inkább?

2017. márc. 6. 17:02
1 2
 11/17 Donald J. Trump ***** válasza:
46%

Fejedelem, legfeljebb király.

Császára csak a labanc kutyáknak van, igaz magyar ember annak fel nem esküszik!

2017. márc. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat!

A 11. válaszoló válaszában van igazság a 10.-et pedig nem értem.

2017. márc. 6. 19:05
 13/17 anonim ***** válasza:
Én császár lennék. A király furán hangzik a nevemmel, de a császár mind a vezeték mind a keresztnevemhez passzol
2017. márc. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
A kérdés azért vicces, mert az angol király simán kiütötte a francia császárt, a német császárt és hálistennek a labancot is a nyakunkból.
2017. márc. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Elvileg az lenne a lényege, hogy a császár nagyobb mint a király de mivel arról van szó, hogy egy ország legfőbb hatalma meg van szerezve így gyakorlatban lényegtelen, hogy hogyan nevezi magát ha övé a legfőbb hatalom. A császár olyan tekintélyparancsolóbb - vagy hogy is mondjam - hangzású, viszont itt hazai viszonylatban a történelmünket tekintetbe véve mégis csak a király lenne a jobb.
2017. márc. 7. 09:28
 16/17 anonim ***** válasza:
Én Csiszár lennék! Olaszországban, főkonzulként! :D
2017. márc. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Császár
2021. ápr. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!