Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményed erről? Szerint...

Mi a véleményed erről? Szerintem szörnyű.

Figyelt kérdés

Tudom, hogy kuruc.info bla bla bla. Nem vagyok elvakult, minden híroldalt elszoktam olvasni, de ez a cikk megragadta a figyelmemet. (Videó is van csatolva hozzá, aminek semmi köze a kuruchoz).


[link]


Szerintem elkeserítő... mi lesz itt 20 év múlva? Mindenféle rasszizmus nélkül kérdezem. Mire jó ez a fene nagy liberalizmus? Kérlek titeket, hogy kulturált hangnemben írjatok véleményt. Aki csak "csak kurucinfót ne", meg "jobbik így jobbik úgy" szöveget tud hajtogatni, az kérem ne írjon. Köszönöm.


2010. máj. 8. 09:00
 1/10 anonim ***** válasza:
12%
Világvége lesz,véreső meg tömegsírok.Most jól érzed magad vagy jajongjunk még?
2010. máj. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez a véleményed? Nem azt kértem, hogy engem tegyél boldoggá. De azért rendes vagy, hogy próbálkoztál, nem jött össze.
2010. máj. 8. 09:15
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

A cikkből is látszik, a kisebbség más országokban is nem kis gondot okoz.

A svédek beengedték őket, megadták az esélyt, hogy egy jobb életet teremtsenek maguknak...és ez a hála.

Belegondolni is rossz, hogy mi lesz itt 20 év múlva. Én viszont rasszizmussal mondom ezt. Nem hinném hogy az ilyen, és ehhez hasonló problémákat, szép szóval meg lehet oldani.

2010. máj. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Na ja az EU-nak lassan elkell majd gondolkodnia,hogy a fene nagy liberalizmus vagy a bevándorlók(muszlimok,afrikaiak)tömkelege.Előbb utóbb, úgy gondolom egy szigorúbb bevándorlási politikát kell folytatni.
2010. máj. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tényleg elkeserítő a helyzet! Hogy védjük majd meg magunkat, a családunkat? Ezért folyt annyi magyar vér?
2010. máj. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
végre ébredezünk
2010. máj. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Főleg azt tartom undorítónak az ilyen dolgokban, hogy elmegy a hazájából, mert ott nem jó, és más országban hőzöng, meg követelőzik. Miért nem otthon nyitotta ki a pofáját?

Persze nem mindenhol tűrik ám az ilyesmit:


[link]

2010. máj. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ezt a cikket reggel olvastam már, de sajnos nincs véleményem.

Odáig jutottam, hogy semmin nem lepődök és ezért semmit nem tudok kommentálni. Már el se keserít a dolog, olyan vagyok, mintha kiégtem volna. Csak a tök nagy üresség van, ez váltotta ki az elkeseredést, szomorúságot, tehetetlen dühöt, amit korábban éreztem. Sz@rhelyzet, de lesz ez még így se. :\

2010. máj. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezeket a cigókat nagyon meg kéne regulázni, mert baj lesz.
2010. máj. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

az integráció semmit nem old meg!

ki kell őket telepíteni, mint a Kárpát-medencében nem honképes és nem talajgyökeres, beilleszkedésre képtelen népet.

2010. máj. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!