Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért nincsenek beruházások...

Robiszalka kérdése:

Miért nincsenek beruházások mátészalkán? miért nem fejlesztik legalább a fürdőt? Ha álitólag olyan hiresen jó a vize?

Figyelt kérdés

2016. nov. 1. 19:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nincs vásárlóerő a térségben, semmit nem éri meg arra fejleszteni.
2016. nov. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A kapitalizmus azt a térséget is kicsinálta. Nincs jólét, nincs fogyasztás.
2016. nov. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem éri meg.
2016. nov. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Mikk^ válasza:
Nincs a környéken fidesz haver/rokon így nem ők lopnának.
2016. nov. 2. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

hmmm ez mind igaz!!

csak az a nagy baj hogy nekem nincs ""még"" kedvem diszidálni! bár lehet hogy kénytelen leszek --szinte elviselhetelenné vált itt ""itt is""--az élet semmit nem látni csak a sok elnyomott szegény szerncsétlen kissebséget!!--és ami a legrosszabb ebben az egészben hogy erröl csak mi ""politikusaink""--azok is mi vagyunk!-tehetünk!--erre szokták azt mondani hogy a magyarnak a magyar a legnagyobb ellensége,,,,,,szerencse hogy nincs atombombánk, magunkra dobnánk!!---------a sradra visszatérve.:: lenne rá kereslet--rengeteg a pénzes nyugdijas -nyugaton--sött még repülöteret is sikerült épiteni sok töllünk szarabb országban is pl..--usa--igaz azok a " hülyék épitették a sok felhökarcolot--ami nekünk soha nem lessz!!--igy igaz gyönyörű pest!!--egy szép nagy falu!! ahhh mindeggy is mi magyarok maradunk!!--

2016. nov. 3. 20:09
 6/12 anonim válasza:
A kérdésedre a válasz a válaszodban van. Mit gondolsz mennyibe hány milliárdba kerülnek havonta a magyar adófizetőknek a kb 4 millió roma eltartása csak az a dolguk 16éves kortól hogy szaporodjank csináljank 8-10 gyereket átlagba és felvesznek utánuk milliókat a magyar adófizetők befizett adójából anélkül hogy 1 napot is dolgozott volna valami gyárban ahol hasznot is termelt volna.Én a gyerek támogatást gyerekenként 2 év munkaviszonyhoz kötném a közmunka nem számitana bele.
2016. nov. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

teljesen igazad van!!!!!!!!!!!!!

de..de...de én még mindig azt mondom nem a cigány a hibás ezért!!!!!!!!!!!!!!!!!

hanem mi!!!!

nem kellett volna hagyni hogy igy a fejünkre nöjenek ""szaporodjanak"""--most már késö ki kell vonulni innen !!!!!!-és majd meglátjuk gazda test nélkül hogy szaporodik,,,,,,, a virus!!-------naa most várok egy liberális fejmosást valakitöl!!---elöször is a helyesirásom rol fog irni -utánna arrol hogy én egy fjgyülölö náci vagyok---- és a cigányok meg nem is rosszak!!!!--a magyarba is van aki megdugja a saját gyerekét!!!--ez igaz csak én mindig mindenben azt mondom hogy a százalékos arányt kell megnézni!!!!!!!!!!!!!!

2016. nov. 6. 08:53
 8/12 anonim ***** válasza:

Miért nincsenek beruházások Mátészalkán?

Miért nem fejlesztik legalább a fürdőt, ha állítólag olyan híresen jó a vize?


Kis KÍVÁNCSI! Miért nem tanultad meg a MAGYAR nyelvtant?

(Legalább fél tucat hiba, másfél sorban...)

2016. nov. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy MSZP-s a városvezetés.
2016. nov. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
ez sem .... fideszes!!!--csak pancser
2016. nov. 12. 11:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!