Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Botrány! Az idősotthon lakóit...

Botrány! Az idősotthon lakóit megzsarolták és arra kényszerítették, hogy a Fideszre szavazzanak?

Figyelt kérdés

Tököl Önkormányzat Polgármesteri Hivatala által működtetett Idősek és Mozgáskorlátozottak Otthonában (Tököl, Duna utca 7.), ahol a helyi fideszes országgyűlési képviselőjelölt maga Hoffman Pál úr a polgármester, és nem mellesleg Kövér László felesége a jegyző, választási csalás történt.


Már eleve az is visszás volt, hogy a mozgó urnával nem ment ki az önkormányzati alkalmazott az említett otthonba. Egy másik beszámoló szerint azért, mert „nem tudtak”, és talán mert „kicsit pityókásak” voltak? Szavazóköri delegáltunk beszámolója szerint a mozgóurnás szavazásnál az ápolók a FIDESZ-KDNP-re való szavazásra kényszerítették, miközben fogták a kezüket, nehogy rossz helyre tegyék az X-et a bentlakók. Azzal a felkiáltással, hogy "ugye megbeszéltük, hogy a Fideszre szavazunk!?" Állítólag még azzal is fenyegetőzött az ápoló, hogy másnap nem kap enni a bentlakó, mert nem a Fideszre és annak jelöltjére, azaz Hoffman Pálra adta voksát.


Az ügy tisztázása érdekében ismeretlen tettes ellen megtettük feljelentésünket 2010. április 16-án, a választás rendjének megsértése miatt az illetékes rendőrkapitányságnál. A Rendőrkapitányság nyomoz az ügyben.


2010. ápr. 24. 13:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Putnokon pedig a (Fideszes) polgármester csinálta, hogy kopogtatócédula osztásnál a kézbesítő után néhány házzal lemaradva ment a begyűjtő és aki nem adta oda, azt felírták és ha helyi volt, vagy volt kapcsolata a polgármesternek, kirúgatták. Olyan forrást nem találtam, amit elfogadtok hitelesként, de nem messze lakok, higgyétek el így volt.
2010. ápr. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Igen ,így volt,és még cifrábbak is, de nem hallani róla, mert mindenki félti a munkahelyét. A Bors vezér is írt erről, de országos média ilyennel nem foglalkozik....:(
2010. ápr. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
24%
ÉN elhiszem. FIDESZESNÉL aljadékabb ember nincsen. Tehát nem kell bizonygatnod.
2010. ápr. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
31%
Hozzám meg bekopogtatott 3 gárdista AK47-est szorított a fejemhez, bekísértek szavazni is, és, ha nem a jobbikhoz tettem volna az x-et főbelőttek volna...:(
2010. ápr. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

A Fidesz biztos győztese a választásoknak, és ezt mindenki tudta már az első forduló előtt is, akinek van némi kis sütnivalója. Nem volt szüksége a pártnak sem átirányított szavazókra (nem úgy, mint az MSZP-nek, meg Szanyinak), sem idős emberek kikényszerített szavazatára. Viszont ha a Szanyi-féle esetből indulunk ki - tehát mindenki azzal vádolja a másikat, amit ő maga tett meg - akkor azt hiszem, eléggé gusztustalan módszereket használ a Jobbik a szavazatokért...


Vádaskodni én is tudok, de bizonyíték nélkül ez is csak mese. Bizonyíték meg persze soha nincs, hiszen "a Fidesz kezében van a média, az állami szervek, sőt, még az Atyaúristen is"...

2010. ápr. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
14:34-esnek. Ez aztán az általánosítás!!!! Ezt még te sem gondolhatod komolyan.... (Annak ellenére, hogy nem vagyok fideszes, ez a komment már nekem is sok volt.)
2010. ápr. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
14. 34.-es vagyok, mi a problémád? Igazat adtam az előttem szólónak,mert én a nevezett helyen élek,és pontosan ez a helyzet. De aki nem akarja ne higyje el, nem fogom bizonygatni senkinek...Aki tudja,úgy is tudja, sajnos...
2010. ápr. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
szégyenletes és brutális látszik,hogy zsidó államban élünk
2012. nov. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!