Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátomat prostitúcióra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomat prostitúcióra kényszerítették férfiakkal, hogy feledtessem vele?

Figyelt kérdés

Szakítottunk emiatt, de ha vége az ügynek, ő még nem engedett el lélekben és én se őt...

szűz vagyok nincsenek tőle szexuális elvárásaim, még ha nincs az se zavar, de mivel ő tapasztalt és én a kapcsolatunkban próbáltam úgytenni mintha jobban akarnám a szexet mint ahogy valójában...mert nem akartam cslódást okozni...így félek azt hiszi hogy nekem nagyon is kéne a szex....holott engem ez most hidegen hagy...

viszont erős szégyenérzete van...nem akarom hogy elöttem szégyelje magát szeretném, hogy újra a szemembe tudjon nézni...és nem tudom... szexet el tudnék vele képzelni...de inkább az lenne a fontosabb, hogy újra képes legyen jó gondolatokat társítani a szexhez...nem az hogy velem lefeküdjön.


Egyenlőre szeretném ha merne hívni és beszélni velem, úgy hogy a szemembe néz...csak hogy ne szégyelje magát...mik az első lépések?


2010. máj. 5. 17:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Férfiakkal?:S hát ez szörnyű élmény lehetett neki. El teljesen soha nem fogja felejteni. Ülj le vele beszélgess érezze hogy te ugyanúgy szereted és megbízht benned és bármit elmondhat neked.
2010. máj. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire friss a dolog, de lassan barátilag közelíts, ha akarja hagy beszélje ki a dolgot. Éreztesd vele hogy neked ennek ellenére is kell. Az ilyen téren abuzált embereknek sérül az önképe, szóval dícsérd, de ne a fizikai téren. Abban a helyzetben valószínüleg ő mint egy darab kívánatos hús volt jelen, szóval éreztesd vele hogy te mást is látsz benne. Ne 'ápolgasd' mert attól még sérülékenyebbnek érzi majd magát. Kezeld úgy mint egy férfit.


Szerintem ez egy nagyon durva lelki seb mindeképp pszichológus kellene neki, meg te is kéthetnél hozzáértőtől tanácsot arra nézve, hogy hogyan segítsd át ezen.

2010. máj. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Az ügylet mostanában kezd kicsit kopni...de még akad "kuncsaft" sajnos...

Barátok maradtunk, ezt nekem mondta el elsőként...azt hiszem mondhatom hogy bízik bennem de sjanos tudom hogy senkiben nem bízik meg maradéktalanul...főleg most tudom hogy félhet attól hogy esetleg undorodunk tőle...


Az én szememben ugyanúgy férfi maradt, de ha könnyes szemekkel néz rá visszafoyltva a sírását akkor se ápolgassam? akkor nem tudom megállni

2010. máj. 5. 17:19
 4/12 A kérdező kommentje:
*néz rám
2010. máj. 5. 17:20
 5/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Szerintem olyankor azért átölelheted és mondhatod neki hogy minden rendbe fog jönni kitartasz mellette és segítesz neki. Abban egyetértek az előzővel, hogy kérnetek kellene segítséget hozzáértőktől, bármennyire is kellemetlen eleinte. Akad kuncsaft?:O de mért nem utasítja el cserél számot, és nem kommunikál senkivel?
2010. máj. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Megint én. Gondolom erőszakkal kényszerítették prostitúcióra. Nem tudja feljelenteni azt aki rákényszerítette?
2010. máj. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem mert sajnos itt ő is bajba kerülne...vaj van a fején...még tart a kényszer de mostanában ritka az eset remélem eltűnik az életéből...
2010. máj. 5. 17:27
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha van még kuncsaft az azt jelenti hogy az ügy még tart nem azt, hogy 'kopik'.

Nem tudom ki kényszeríti bele ebbe szituba, de ezt a helyzetet fel kell számolni. A srácnak szihomókust. Ne hagyd hogy elkezdjen durván inni vagy drogozni emiatt. Ha sír vigasztald, az ápolgatás befejezését egy megoldódó helyzetre értettem, de ez még nagyon-nagyon friss.


a 2.

2010. máj. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
És meddig tart ez a kényszer? Határidőig?
2010. máj. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs meddig folytatódhat ez még vele...nem tudunk mit tenni sajnos...

Nem tudom mit tegyek...félek hogy eljut az öngyilkosságig...

2010. máj. 12. 18:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!