Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátomat prostitúcióra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomat prostitúcióra kényszerítették férfiakkal, hogy feledtessem vele?

Figyelt kérdés

Szakítottunk emiatt, de ha vége az ügynek, ő még nem engedett el lélekben és én se őt...

szűz vagyok nincsenek tőle szexuális elvárásaim, még ha nincs az se zavar, de mivel ő tapasztalt és én a kapcsolatunkban próbáltam úgytenni mintha jobban akarnám a szexet mint ahogy valójában...mert nem akartam cslódást okozni...így félek azt hiszi hogy nekem nagyon is kéne a szex....holott engem ez most hidegen hagy...

viszont erős szégyenérzete van...nem akarom hogy elöttem szégyelje magát szeretném, hogy újra a szemembe tudjon nézni...és nem tudom... szexet el tudnék vele képzelni...de inkább az lenne a fontosabb, hogy újra képes legyen jó gondolatokat társítani a szexhez...nem az hogy velem lefeküdjön.


Egyenlőre szeretném ha merne hívni és beszélni velem, úgy hogy a szemembe néz...csak hogy ne szégyelje magát...mik az első lépések?


2010. máj. 5. 17:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy nincs mit tenni és ő is bajba kerülne. Szerintem menjen be a rendőrségre és ajánljon vádalkut. Lehet hogy belemennének. De az is megoldás, hogy névtelenül tesztek feljelentést az illető ellen.

Jó lenne tudni pontosan miről van szó. Itt nyugodtan leírhatod, mert úgysem lehet lenyomozni senkit, de hogy segíthessünk, hasznosak lennének a részletek.

Ha az ügy mág mindíg aktuális, akkor te sem fogsz tudni segíteni neki, akármennyire is akarsz, először ezeket a szálakat kell elvarrni.

2010. máj. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
mennyi pénzt kapott?
2010. máj. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!